Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek, mikor kezdett el nőni...

Kinek, mikor kezdett el nőni a baba hajacskája? Kisbabám 6 hetes és sajnos egyre kevesebb a haja

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek 10 hónapos kora körül kezdett nőni, addig teljesen kopasz voltak.
2014. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon lassan nőtt a lányom haja, szerencsére az övé nem hullott ki, vagy kopott ki hátul. Egy éves korában egy icipicit volt több haja a születési mennyiségnél és hosszúságnál. 1.5 évesen kezdett el kicsit gyorsabban nőni és 2 éves korára már normál ütemben nőtt a haja. A mai napig nem egy gyors hajnövesztő szerencsére, így nem kell állandóan nyírni.
2014. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az en babam sok hajjal szuletett. Azutan, neki is kihullott, most 7 honapos es kezd egyre jobban noni a hajacskaja. Kopasz nem volt egyaltalan.
2014. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, 5 hónapos korában már nagyon csúnya volt a fiam haja, addigra hullott ki annyira, hogy pár hosszú szál volt csak a sötét születéskoriból, de az hosszú volt, pedig mindig lecsippentettem neki, ami túlnőtte a többit és kb. 1cm-es a szőke újhajból. Akkor vállaltam a visítást és lenyírtam géppel egyformára az egészet.
2014. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt valamennyi haja, de kb úgy nézett ki, mint a hatvan éves apám :)

6 hónapos korában robbanásszerűen elkezdett nőni. De a körme is iszonyú gyorsan nő, heti kétszer kell vágni. Drága lesz neki a műkörmös 20 év múlva...

2014. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett a babám nagyon szép sűrű haja volt, ami fokozatosan kihullott. 6 hónapos korában kezdett el újra nőni. Most 7 hónapos és már egész sűrű a hajacskája.
2014. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, majd kinő a haja, nem marad kopasz.


A lányom és a szomszéd kislány majdnem egyidősek. Az én lányom konkrét sörénnyel született, a kórházba egy csomóan jöttek megcsodálni, amikor híre ment.

(Pedig koraszülött volt, mi lett volna, ha még bent marad plusz 9 hétig?)

Szóval folyamatosan nőtt neki a haja. Hátul egy pici foltban megkopott, de csak picit, fésűvel el lehetett takarni. Három hónaposan copfoztam a haját. Most óvodás, fenékig érő szögegyenes haja van.

A szomszéd kislány kopasz volt, kb. egy éves korában kezdett nőni a haja, de akkor nagy ütemben. Neki két éves koráig mindig visszavágatták rövidre, hogy erősödjön a haja. Most háromévesen vállig ér neki, szép sűrű, hullámos.

2014. nov. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!