Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 3honapja probálkozunk, de...

Már 3honapja probálkozunk, de sajnos nemjon ossze a baba! Lehet rá szedni valami gyogyszert, hasonlo tapasztalat ki mennyit várt még megfogant a bébi?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:

3 hónap még nem olyan sok, még ha neked annak tűnik is. Az orvos is csak egy év siekrtelenség után áll szóba veletek, hacsak nincs valami probléma, ami utalhat meddőségre.


Nekünk ez a 16. - és remélem az utolsó - próbálkozós hónapunk.

2014. nov. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi 1 év 8 hónapot vártunk. Relatíve ez se sok, amilyen történetek vannak... Gyógyszer akkor kell, ha valami konkrét baj van. Egyelőre szerintem kezdj el pl. Hőmérőzni, nyákot figyeln, ha mindenképp máris tenni akarsz valamit. Szedhetszt barátcserje kapszulát, vagy ihatszt teákat (cicka, palástfű). Ezekkel nem ártasz.
2014. nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi egy éve várunk, és semmi. Három hónapig hőmérőztem, és tökéletes hőgörbém volt, peteérést mindig érzem. A három hónap az valóban semmi.
2014. nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
figyelitek a peteerest?
2014. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2,5 évet vártunk, lombik lett végül.
2014. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is első körben kezd el figyelni magad, tudd meg mikor van a peteérés (tesztelj) és akkor hajrá. Aztán ha még pár hónap figyelgetés és tudatos próbálkozás után sem jön össze, akkor keress fel orvost, de 1 év alatt tényleg nem nagyon foglalkoznak az emberrel úgy tudom.
2014. nov. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

November óta van híred? Baba? Elkezdték szedni valamit?

Mi 4 hónapja hagytuk el a fogamzásgátlót, 1. hónapban letörtem, mint a bili füle, azóta csendben várom a csodát. Ha még a nyáron se leszünk eredményesek, irány a doki.

2015. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először a leendő apát kell kivizsgáltatni, nekem a mastodinon jött be amúgy.
2015. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha 1-1,5 év próbálkozás után nem jön össze a baba akkor doki.

3 hónap az nem sok igazából, persze neked annak tűnik.

Igen a peteérés figyelés jó tipp, de ennyire még nem kellene erre ráfeszülni, mert csak magadat és a párodat készíted ki ezzel!

Lányom 26 hónap próbálkozás, gyógytea és egyéb kapszulák, + gyógyszeres rásegítés után fogant, nagyon rágörcsöltem, fiam az első alkalomnál becsusszant, és voltam meglepődve leginkább!

Szóval nyugi!:)

2015. jan. 13. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi mindenkinek!akkor még turelmesen várok!
2015. jan. 13. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!