Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, Nektek nem...

Kisbabás anyukák, Nektek nem szokott ilyen érzésetek lenni?

Figyelt kérdés

Pocakirigység :)

Úgy irigylem a várandós kismamákat, úgy lennék én is újra várandós. Nagyon szerettem azt a 9 hónapot. Most azonban nem lehet még új babánk, a meglévő 1 évesemmel is sok a gond, nem is bírnám és a körülményeink sem olyanok, félnék két picivel.

És ami vicces, hogy én csak a pocakot szeretném nagyon, az utána lévő újszülött időszakot nem szívesen, nekem rossz élményeim voltak azzal kapcsolatban.

Vannak valakiben hasonló érzések?


2014. nov. 27. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem szülésirígységem van. Nincs kedvem a hányáshoz, gyomorégéshez, óriási hashoz.Újszülött nekem is macerás.

De a szülés.....akár most azonnal szülnék.Azt imádtam.

2014. nov. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egy évesem van, most próbálkozunk a kistesóval. Vegyes érzésekkel várom a tesztet, szeretnék pocakos lenni megint, imádtam. A szüléstől rettegek, nekem szörnyű volt és hát igen, az első hetek egy újszülöttel elég kemény, de most egy évesen már nagyon könnyű, nekünk nagyon bejön ez az időszak, ezt már várom :D Szóval ha jön a tesó, én a várandósságot várom és az egy éves kort :D Összetett érzés, sosem gondoltam volna, hogy lesz így is :) Sokszor eszembe jut, hogy ha már nem lehet több babánk, akkor is hiányozni fog a pocakos időszak, az annyira jó! :)
2014. nov. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szokott előfordulni, de tudatosítom magamban, hogy az ő várandósságuk is véges, és a vége bizony egy újszülött! De én azt is elkezdem "megkívánni", így kezdtük várni a 2. babót az első babánk első szülinapján. Egy percig se bántam meg. Harmadjára (de utoljára) is szeretném átélni a csodát pár év múlva.
2014. nov. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bennem is van irigység. Mikor látom,hogy valaki pocakos, én is az szeretnék lenni. Imádtam azt az időszakot. Tünetmentes és nagyon szuper volt. A szülés igen fájdalmas volt, azt utálta. A szülés utáni időszakot imádtam, mikor már a baba a kezemben volt, nem tudtam letenni, gyönyörködtem benne. Most 1 éves a kisfiam, nagyon nehéz vele. Remélem hamar átmegy rajta ez azidőszak.

Jövőre talán jön a kistesó :)

2014. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy nemcsak egyedül érzem ezt :) Igen, mindenkinek voltak könnyebb nehezebb időszakok.. Nekem a terhesség álomszerű volt, a szülés is, bár hosszú volt és fájdalmas, de boldogan éltem meg. De ami utána jött.. és vszeg ha lesz második, nem tudok olyan boldog, gondtalan terhességet átélni, mint először, főleg mikor nagyon pici. Én nagyon ki voltam és nem merem újra kitenni ennek a meglévő babámat. De majd talán ő is megnő és szépen. És tényleg mindenki másképp éli meg.
2014. nov. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!