Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok jó könyveket a...

Ajánlanátok jó könyveket a babák fejlődésével, illetve a terhességgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sajnos a környezetemben sosem volt pici baba, így azt sem tudom mikor kell nekik ülni, járni, beszélni, átfordulni. Még tisztába se tudnék tenni most egy babát. Olyan könyvet szeretnék, amiben hónapról hónapra egyszerűen és érthetően le van írva, hogy mi történik épp és az miért van stb...

2014. nov. 27. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
A babák nem úgy fejlődnek, ahogy a könyvekben írják. Sok könyv inkább árt, mint használ.
2014. nov. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább egy fejlesztő könyvet ajánlok helyette:

Deákné B. Katalintól Anya, taníts engem!

2014. nov. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nyilván én is tudom, hogy egyéni ütemben fejlődik minden baba, de azért nem árt tudnom azért, hogy ha egy évesen még nem ül az gond-e vagy sem. Meg nem árt egy vezető szár, ami mentén nagyjából haladhatok.


Második válaszadó, köszönöm!

2014. nov. 27. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Kismamák kézikönyve (Szülői praktikák)

Terhesség, szülés. Vaskos könyv, Brendonban vettem. Én szeretem. Nincsenek konkrét mm-ek és cm-ek, ezen nem fogsz stresszelni, mint fentebb valaki írta. A fejlődést írja le hétről-hétre.

2014. nov. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A babaápolás ABC-je

[link]


Anya taníts engem

[link]

2014. nov. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!