Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Unom a kislányom viselkedését....

Unom a kislányom viselkedését. Mit tehetnék, hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Hat hónapos a lányom és mostanában mindig ordít. Bármit adunk a kezébe eldobja. Nem tud magában ellenni, folyton fogni kéne, táncolni vele stb. Anyóséknál lakunk, de már ők sem bírnak vele. Mit tegyünk?
2014. nov. 27. 12:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Hajaj! Meg ennel is tobbet fogsz unni. Tudod, a gyerek nem szorakoztato cikk.
2014. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Mit vársz? 6 hónapos, és már unod a viselkedését?

Életkori sajátossága amit csinál, valószínűleg ici picit korábban kezdődött nála a szeparációs szorongás, olvass utána.


És már meg ne haragudj, de ilyet írni? Unod?

Hány éves vagy? Ő nem egy sorozat amit megunsz, ha nem olyan amilyennek te akarod.

Nem ártana az életkorral járó dolgoknak utánaolvasni.


Jöhet a lepontozás.

2014. nov. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Részvétem! Vigyétek el orvoshoz, lehet hogy fàj valamije!
2014. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem küldjétek vissza a feladónak. Vagy néha vegyétek ki az elemeket belőle. Egyébként meg nyilván azért nincs el magában, mert mindig jön valaki aki szórakoztatja és nem is hagyják, hogy megtanuljon egy kicsit egyedül lenni.
2014. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy ilyen jatek.... ez van! masnak is ilyen! 6 honapos, konyorgom, mit varsz tole,e geydul nekiall kirakozni? azt, hogy leeged van, kulonben megertem, nagyon faraszto tud lenni egy baab, dehat ilyenek, nehez a szulove valas!
2014. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Ez ilyen, ezt jobb lesz, ha megszokod.... 6 hónaposan még nagyon igényli a közelségedet, azt, hogy foglalkozz vele. Aztán majd később jön a többi.

Gatyát felkötni....

2014. nov. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
44%

Ha fél éves, akkor még garanciális nem? Szólni kellene a gólyának, hogy cserélje... persze csak ha megvan a blokk:))))))

Kérdező, egy gyerek nagy mértékben úgy viselkedik, ahogy szoktatta a kedves környezete... ha az a gyerek egy pillanatra sem volt békén hagyva mert mindig nyüzsgött körülötte valaki, akkor ezt szokja meg...

Hogy mit kell csinálni? Rászoktatni, hogy időnként egyedül is el legyen a saját szobájában/sarkában a kiságyában, úgy, hogy épp nem vele van foglalkozva... persze, az első napok kemények lesznek, mert egy felvett rossz szokást nem könnyű leállítani, de kitartás...

2014. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell állandóan szórakoztatni, ha hozzászoktattátok, persze, hogy nincs el egyedül. Vidd magaddal ha csinálsz valamit, tedd pihenőszékbe, nézze amit csinálsz, közben beszélj hozzá. Mikor nincs dolgod, tedd le a földre, mozogjon, forogjon, tegyél köré játékokat, ösztönözve ezzel a kúszásra. Legyél mellette, de nem kell folyton ölben lennie.
2014. nov. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%
hát figyelj ha valaki szereti a kislányát az nem tudja megunni.. talán a foga jön és azért sír folyton de még ha csak fél éves akkor tényleg nem tudom mi lesz veled később .. igazuk volt az előttem válaszolóknak viszont és nem tollak le azért mert nem lehet könnyű egésznap fogni egy gyereket aki csak sír sír és nem tudod mi a baja... de egyépként szerintem a youtobon ha megmutatnád neki a gumimacit az jót tenne neki mert minden kisbaba azt szereti és attól megnyukszanak..
2014. nov. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

Igen ez az "unom" nagyon erős kifejezés. Erre tényleg csak azt lehet válaszolni, hogy akkor add inkább örökbe valakinek.

De természetesen feltételezem, hogy csak rossz szót használtál, egy ennyi idős csecsemő általában így viselkedik, vannak "jobb" és "rosszabb" gyerekek, de azt kell elfogadni, ami van. Én is ilyen voltam, engem szinte le sem lehetett rakni, szegény anyám sokszor egész éjjel sétáltatott, mert akkor nem bőgtem. Figyeld ki a szokásait, pl. én téli gyerek vagyok, de nagyon bevált az, ha kiraktak a teraszra aludni, rendesen betakarva, attól nyugodtabb lettem.

2014. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!