Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Harmadik gyerek 35 körül 50...

Harmadik gyerek 35 körül 50 éves férjtől?

Figyelt kérdés

Nekem ez túl meredek, ti hogyan gondoljátok?


A másik két gyerek sem túl nagy, elsõs-másodikosak, de az még belefért, hiszen a férjnek sem volt gyereke. De 50 évesen már felelõtlenségnek találom.


Meg kell mondani amúgy, hogy családcentrikus emberek, a gyerekek is édesek -anyagilag is nagyon-nagyon jól állnak, bár ez a korkülönbségbõl következtethetõ - de egy bizonyos kor felett szerintem már nem szabad



2014. nov. 27. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

35 évesen, már nem szülnék gyereket.

Persze az 50 is elég sok. Szegény gyereknek nagyon rossz lesz, hogy ilyen öregek a szülei. Tapasztalat.

2014. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Apukám 50 volt mikor születtem bár anyukám jóval fiatalabb. Apukam ezerszer jobb apuka volt mindig is mint a korombeliek fiatal apukája. És fiatalos nagyon. Szerintem amúgy ez magánügy és nem feltétlenül rossz.
2014. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem sem jó. 70 éves lesz az apuka, amikor a gyerek még csak 20. Nagyon ritka, hogy ilyen különbséggel jó a szülő-gyerek kapcsolat.
2014. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%

Várhatóan nálunk is lesz hasonló helyzet. Szerintem mindenki tudja mérlegelni, hogy neki mi fér bele.

Az, hogy valaki milyen apa lesz, nem életkor-függő. Ahogy az sem feltétlenül következtethető, hogy az idősebb szülőt hamarabb elveszti a gyerek. Nyilván nem kellemes senkinek, ha az apát folyamatosan nagypapának nézik. De ha ekkor jut ide a kapcsolat, nem hinném, hogy ezért ne kéne vállalni.

2014. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem világos, hogy az 50 éves férfié a két másik gyerek?


Amúgy nekem nem férne bele. A nő kora miatt még igen, de a férfié miatt nem vállalnám.

2014. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

A húgom akkor született, amikor apa 50, anya 35 volt. Azóta eltelt 12 év és nagyon jó gyerekkorunk van! Apa lehet, hogy idősebb az átlagnál, de nagyon szeret minket és nagyon jó vele a kapcsolatunk! Persze, volt hogy a nagypapánknak nézték, de kit érdekel? Megmondtuk, hogy az apukánk és kész. Mindent csinál, amit a fiatalabb apukák: eljön velünk kirándulni, a Balcsiban dobált minket a vízbe (mostmár nem, nagyon vagyunk), bármit meg tudunk vele beszélni. A világ legjobb apukája!

Azt nem értem, hogy az anyuka 35 évével mi a baj. Az egyáltalán nem sok!

Szóval szerintem nem felelőtlenség, mellesleg az ő életük.

2014. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
6-os vagyok: amúgy 17/L
2014. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerimtem'50 evesen se szulni se gyereket csinalni nem normalis. Hiaba tud meg vki szulni vagy kepes megcsinalni, azert legyunk epeszuek, ez nem normalis, mint az sem h 15-16 evesen szuljon vki.
2014. nov. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem semmi kozunk hozza. En 31 vagyok, parom 39, 1 eves az elso gyerekunk. Meg egyet vagy kettot tervezunk. A paromnak 10 eve szuletett egy kistesoja apja masodik hazassagabol. A no akkor 32 volt, az apa 51. Klassz csalad. Nagyon jo a kapcsolatuk a gyerekkel, szulok fiatalosak, divatosak es minden ujdonsaggal tisztaban vannak, penzuk boven van. Amugy az apa edesanyja 92 eves, szellemileg friss, tehat jo eselyek vannak. Szoval az eletkor keves a dolgok megitelesehez. Ha ok ugy erzik, h futja az idejukbol, erejukbol, penzukbol, akkor miert ne?!
2014. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan, ennyire unalmas a saját életed? Mégis: mi közöd hozzá? Már azon is csodálkoztam volna, ha magaddal kapcsolatban kiírod, de így...
2014. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!