Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek szoptatas kozben...

Akinek szoptatas kozben alszik el a babaja, mikor mossa a fogat? Mennyi idos? Hanyszor mossatok a fogat?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Esti fürdetéskor a kádban mos fogat, 2 éves lesz lassan. Elég későn jöttek ki a fogai, még sok nincs is kint. Az anyatejtől semmi baja nem lesz...
2014. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fürdés után most fogat. Én is úgy tudom, hogy az anyatej nem roncsolja a fogakat.
2014. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én 4 hós korig csak boraxos ecsetelővel "átsuhintottam" mert különben mndig olyan fehér nyálkás letapadásszerű lett a szájüregében oldalt,l szóval ezt naponta egyszer amikor ébren volt, nem törekedtem arra, hogy evés után, előtt, csak amikroo ezembe jutott, nem is jött vissza soha az a fehér valami


később babafogkefével (fogkrém nélkül)minden fürdés után

2014. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Míg baba volt a lányom (vagyis 1 éves koráig), nem mostam a fogát.

Kb. másfél éves lehetett mikor megvettem az első fogkeféjét, akkor fürdés közben mostam meg neki, utána itta az esti tápszerét.

2014. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor jöttek a fogai abbahagytam a szoptatás, de egyébként mindig az utolsó étkezés után. Az anyatej baromira roncsolja a fogakat, tévhit, hogy nem. Tömény cukor az egész.
2014. nov. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szoptatás közben ne mosd a fogát,vagy fogalmazz értelmesebben.
2014. dec. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!