Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megnéznétek a videóm, a Ti...

Megnéznétek a videóm, a Ti babátok is szokott így hadonászni/befeszülni?

Figyelt kérdés

Főleg ha háton fekszik akkor csinálja, hogy hadonászik a kezével és megfeszíti magát egy pillanatra. Dokinak/neurológusnak mondtam, szerintük teljesen oké minden vele. Nincs a közvetlen környezetemben baba így nem tudom mi a normális, mi nem és parázok sokszor. Megnéznétek a videomat, egyszerűbb így mintha körbeírnám. Szerintetek?


https://www.youtube.com/watch?v=493JjKG_nFo


2014. nov. 28. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még magától nem ül és próbálja magát kompenzálni, hogy ne terhelődjöna gerince, teljesen ösztönösnek tűnik.


nem mondták, hogy tilos ültetni..?amíg sajárt magától segítség nélkül ő maga nem tud.


max mint pl szoptatásnál, ahogy karban van, úgy szabad támasztani és etetni.

2014. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

amikor fekve csinálják az me a bélmozgásoknak köszönhető


de a videon tisztán látszik, hoyg fekvőbe akarja tenni magát ösztönösen.

2014. nov. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Azért kameráztuk ültetve, mert így jobban látszik ez a mozdulata amit nem tudok hova tenni. Fekve is ugyanezt csinálja, nincs összefüggésben az üléssel. Egyébként a hordozóban is "ül" ennyire. Egyenlőre napi 1x kap főzeléket, akkor van csak ilyen testhelyzetben max 10 perc.
2014. nov. 28. 23:06
 4/18 A kérdező kommentje:
Azt mondod a bélmozgás miatt van? Nálatok is volt hasonló? Ilyenkor mikor befeszül erősen rámarkol arra ami épp a kezében van, van hogy nyög is egyet hozzá.
2014. nov. 28. 23:08
 5/18 anonim ***** válasza:
Ilyen félig ülő pozícióban csinálja? Mert nekem is úgy tűnik mintha kényelmetlen lenne neki.
2014. nov. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
kötött hátizomzat esetleg ki van zárva?
2014. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsi latom h mar írtad.
2014. nov. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

valóban, annyiban különbözik a bélmozgásos kalimpálástól, hogy ez valahogy hirtelenszerű és ki is nyomja magát.


a bélmozgásos, az folyamatos szokott lenni(nincsenek hiretlen mozdulatok)haskinyomás nélkül.


bélmozgás kizárva.

2014. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

rossz volt nézni ahogy ülésbe kényszeríted miközben ordítja neked, hogy ne ültess már :( a legjobb mikor a lábánál fogva tolod derékszögbe :S

nem tud ülni, nem képes még rá, nem támasztja meg izma a gerincét, nyilván kényelmetlen neki, mert még nem erős hozzá a gerince!

ne csinálj ilyet....

2014. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

ezeket nézd át kicsit szerintem:

[link]

2014. nov. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!