Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hessegessem el a...

Hogyan hessegessem el a bűntudatom, ezt a kettős érzést?

Figyelt kérdés
Szakanyagot kell írnom, egyetemre járok, most nem tudok az 1 évesemmel foglalkozni, apja van vele a másik szobában. Olyan nehezen tudok koncenrálni, hallom a hangját, szívem szerint velük lennék. Volt valaki így? KÖzben pedig örülnöm kéne, hogy az apukája jól el van vele.
2014. nov. 29. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyorsan írd meg, aztán mehetsz te is! Én is tanulok. :)
2014. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ismerős, én magántanítványokat fogadok itthon a fiam kb. 1 éves korától. Ő is nagyon jól elvan/elvolt az apukájával, a Nagyiját is imádja, mégis folyton azt hallgatom, hogy mit csinálnak, amíg én a szobában tanítok. Persze, ez a kezdetekkor rosszabb volt, most már 20 hónapos nagyfiú, sokszor Ők addig csavarognak, amíg én tanítok.

Én örülök annak, hogy ilyen kis vagány kisfiam van, aki ilyen boldogan elvan más családtaggal is, érzem, hogy annyira megbízik bennem, hogy tudja, hogy én mindig ott vagyok Neki, még ha épp akkor fizikailag a másik szobában is tartózkodom.

Valamint a hét összes munkanapján mindig én vagyok Vele, hiszen a férjem és az anyukám is még dolgozik, tehát rengeteget tudok csak Vele foglalkozni. A magánóráim kb. 2 naponta 2 órát vesznek igénybe általában késő délutánonként.

Nem tudom, Te mennyi időt töltesz naponta a tanulással, de én biztosan úgy szervezném, hogyha egy nap több órát kellene tanulnom és a családom nélkül tölteni, inkább éjjel is tanulnék, csak minél többet lehessek Velük.

2014. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!