Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ilyen felületesen...

Miért alszik ilyen felületesen, nyugtalanul? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kislányom most 2 hónapos, kezdetektől csak 1x kel fel éjszaka,volt hogy csak reggel 6 után :) de ált 4 körül kel enni,egyébként szépen alszik,viszont az utóbbi pár napban arra kelek este h nyöszörög,csapkod,jár keze-lába, csapkodja,marja a kis fejét,arcát,miközben a szeme csukva van,alszik. Mi lehet az oka? Ugye nincs nagy gond????Aggódom :(
2014. nov. 29. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy a bélműködése zavarhatja. Az én lányom is nagyon felületesen aludt ennyi idősen. Ültem az ágya mellett és hallgatóztam, akkor jöttem rá, hogy valószínűleg emiatt van, ráadásul még hasfájós is volt.
2014. nov. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!