Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyi ajándékötlet a...

Karácsonyi ajándékötlet a karácsonykor 4,5 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit érdemes venni? Én oroszlános pocakpárnára gondoltam, mert nem szeret hason lenni, aztán hátha így tovább ellenne, meg tetszene neki, de most elbizonytalanodtam, hogy van e értelme neki...
2014. dec. 3. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly azt kapott a kislányom, fél éves volt akkor, és nagyon szerette. Egyébként eladó. :)
2014. dec. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vennék neki valami olyat is, amit később is tud használni. Például a pancsikönyvek nagyon jók. Most már tudja rágcsálni őket, tapogatni, később pedig a pancsi közben is jól el játszik majd vele. :)
2014. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 hónapos, ő nagyon szereti. Hason sokáig még nem kényelmes neki,de a pocak párnával sokáig bírja. Ha erőlködik, feszeleg szegénykém rárakom a pocakpárnára és pár percen belül jönnek a pukik, és tele a pelus :) A játékok is egyre jobban érdeklik és alatta csörög az oroszlán, azt is imádja.
2014. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!