Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most, hogy hideg van, mennyi...

Most, hogy hideg van, mennyi időre viszitek ki a babátokat és milyen öltözékben?

Figyelt kérdés
Mi lassan 10 hósak vagyunk...Ti?
2014. dec. 3. 19:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

7 h

mindig annyira viszem, amennyire akarom(vele intézek mindent, vele vásárolok, stb)

csak ha hidegebb van, kenem a pofiját is

2014. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

body, tipegő, termovelúr plusz tipegő, plüss tutyis pulcsi, orkán anyagú overál, takaró, alatta a kocsiban irhabunda


hogy télen mit hova adok még rá pluszba, azt nem tudom..

2014. dec. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mivel kened?
2014. dec. 3. 19:42
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Bundazsák, sapka.

Mi(?) 32 éves és 6 hónapos vagyunk.

Hallod-e, ahhoz képest, hogy 10 hónapos vagy, nagyon ügyesen tudsz írni :)

2014. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

4-esnek: "Gyakran gúnyt űznek azokból az anyákból, akik többes számban beszélnek a babáról, holott ez nem valamiféle divat, vagy a butaság jele: az a természetes, ha az anya egynek érzi magát a csecsemővel.

És valóban: sok minden tényleg közösen is történik. Ha az anya azt mondja: „mi már jól alszunk éjszaka”, az valóban mindkettőjükkel történik.

Amikor megemlíti, hogy „fogzunk”, az bár furcsán hangzik, ténylegesen is azt jelenti, hogy mindketten benne vannak a folyamatban. Ami a kicsinek fáj, az anyának is „fáj”, csak nem fizikailag, hanem lelkileg.

És ami miatt a kicsi nem alszik, ami miatt nyűgös, amiatt az anya is nyűgös."


A kérdésre válaszolva: Hosszú body, harisnya, zokni,vastag nadràg, hosszú újjú felső, pulcsi, kabát, sapi, bélelt bakancs. Plusz pléd a kocsiba.

2014. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

A lányom lassan 3 hónapos. Úgy 1,5-2 órára viszem ki, de közben intézem is, amit kell. Hosszú ujjú body, rugdalózó, pulcsi, vastag overál, sapka van rajta, plusz egy pléd.


5: azért az x gramm tápot(!) ettünk, meg ma a kétszer kakiltunk elég érdekesen tudja kivenni magát. Átérzem én a fájdalmát, a fáradtságát is, szeretem is a gyerekemet, no de mégis...

2014. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
body+nadrág, téli overál+bundazsák. Kint alszik naponta kb 3 órát, addig elfoglalom magam a kertben. Néha ügyintézünk is, de az havonta kb 1-szer van, inkább az udvaron vagyunk. A leghidegebb időben is kiviszem, max még rárakom az esővédőt jó szellősen, csak hogy a szél ne fújjon be. A nagyobbik gyerekkel sem volt olyan nap hogy ne lett volna kint, ugyanebben a cuccban volt.
2014. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja és most 6 hónapos, a nagyobbik pont 2 évvel idősebb, ő is 6 hónapos volt decemberben.
2014. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én hordozóban viszem, mert sétálgatni csak úgy nem szoktunk, ügyeket intézek, bevásárolok, orvoshoz megyek, munkahelyre stb, de mindig gyalog, ahova lehet egy órán belül. Általában 30-40 perc oda és ennyi vissza is a szabad levegőn sétálás. Most egy harisnya+kantáros szimpla nadrág, alatta hosszú ujjú body+vékonyabb pulcsi+nemez kapucnis kabátka, sál, sapka volt rajta. Gyapjúval bélelt cipő.


Nála az a baj, hogy melege van így, mert én is fűtöm, mindig le van izzadva felül, a lábaira viszont kell a két réteg. 8 hónapos most.

2014. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5 vagyok! Én nem beszélek többes számban, de nem jegyzem meg annak aki így tesz. Csak eszembe jutott ez az idézet, hátha valaki nem olvasta még, és könnyebben megérti a másikat! :)
2014. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!