Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok 1 évnél nagyobb...

Használtok 1 évnél nagyobb gyermeketek számára valamilyen multivitamin, immunerősítőt télre? Ha igen bevált? Mit?

Figyelt kérdés

2014. dec. 3. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel az enyém egyáltalán nem beteges, nem adok neki semmit. Ha úgy látom, kissé náthás kezd lenni, cebion c vitamin cseppet adok neki, egyébként pedig gyümölcsöket kap és sokat van friss levegőn. Hozzáteszem, hogy reggel és este tejtápszert kap, abban vannak vitaminok, stb.
2014. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Béres cseppet, Cebion C vit. cseppel 😊
2014. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem adunk semmit. Kap elég sok gyümölcsöt, zöldséget, illetve tejitalt iszik reggel, este, abban is van sok minden. Szerencsére nem beteges.
2014. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Honapok ota broncho vaxom kuran van es aloe veras multivitamint kap. D vitamint adok neki meg melle.
2014. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok azt elfelejtettem hozzatenni h 22 honapos es bolcsis igy elegge beteges. Amig nem jart (15 hos koratoljar) addig csak a d vitamint adtam neki.
2014. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

19 hós a fiam, nem beteges.

Semmi pluszt nem adok. Sok gyümölcs, változatos étrend.

És Milumil tejitalt iszik reggel este, abban amennyi vitamin van, annyit kap.

2014. dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4-es,5-nek!

A bronho waxom cart se ér(tapasztalat)

Inkább próbáljátok ki az Immunotrofinát,na az a tuti!Többet nem lesz beteg bizti(szintén tapasztalat)

Bocs az offért!

2014. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi Immunotrofinát használtunk, én is azt mondtam, hogy jó. Igen, amíg nem jár közösségbe. Onnantól használhat az ember bármit, úgyis beteg lesz a gyerek. Most Béres csepp+c-vitamin kombinációt adok, épp itthon vagyunk betegen :(
2014. dec. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A bronho vaxom-ot olyan gyerekeknek adják prevenciós céllal (mint egy oltást), akiknek gyenge az immunrendszere, sokkal gyakrabban, súlyosabb formában szenvednek légúti fertőzésektől, vagyis számítani lehet rá, hogy biztosan beteg lesz. Éves szinten 10-12 megfázásos eset elosztva természetes a gyerekeknél. Állandó, elhúzódó, és csak antibiotikumokkal gyógyuló fertőzéseknél már lehetséges, hogy gyenge immunrendszer áll a háttérben. A broncho vaxom nem igazán immunerősítő, inkább olyan, mint egy oltás. Orvos javasolja, ha tényleg indokolt.
2014. dec. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

4-5ös válaszoló vagyok!

Orvos ajánlotta és védőnő, sőt annak idején nekünk is ezt adták közösségbe mikor bekerültünk. Már a harmadik kúrán vagyunk túl és nem mondom h nem volt beteg, de nem olyan vészesen. Most eddig úgy néz ki bevált a dolog. De megfogadom azt a tanácsot is és kipróbáljuk majd amit írtatok. Nem vagyok elzárkózva semmitől.

Amúgy még nem járt közösségbe a d vitaminon kívül nem kapott semmi egyebet. De ha bölcsi, oviba iratod a gyereket csúnyán szólva cseszheted az változatos étrendet és a tejitalt. :S Nekem is iszonyat változatosan eszik a gyerek és rengeteg gyümölcsöt, egyszerre képes akár 10 mandarint is megenni. Nincs olyan gyümölcs amit ne szeretne. A zöldségek is jöhetnek dögivel, nem finnyás, nem válogatós. Joghurt, tej bármi jöhet. De ha egyszerűen a közösségben ez van, muszáj immunerősítőhöz nyúlnod. Akik írták h nem használnak semmit, ők tuti otthon vannak még. Ezt ne vegyétek bántásnak, nem azért írtam, csak a tényeket.

Nem tudom a kérdező gyerkőce otthon van-e vagy sem, de ha otthon van semmi extrához ne nyúljon felesleges. D vitamin és c vitamin ilyen egyszerű.

2014. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!