Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason fekve maga alá húzza a...

Hason fekve maga alá húzza a lábait, feltolja a popóját az égbe és lábujjhegyre nyomja fel a lábát. Ez mászás lesz, kúszás vagy mi?

Figyelt kérdés
Ezt csinálja 1 hónapja, most 5 hónapos. Ilyenkor a kezei lent vannak mint amikor hasal de a lábujjhegyén és a homlokán támaszkodik. A lábával próbálná tolni magát de a feje lent van és ilyenkor totál bedühödik és ordít. Néha olyan mintha bármelyik pillanatban bukfencet akarna vetni. Van, hogy a hátra fordulást is ebből a mozgásból indítja. Feltolja a lábát ilyen sátor alakba és eldől oldalra ha már unja.
2014. dec. 4. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem így tanult meg elsőnek átfordulni hasról hátra:D

Erősíti magát egyébként leginkább ilyenkor.

2014. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=k8Vo4VUZE0Y konkrétan így, ez már mászás lesz, vagy lehet ebből még kúszás? Nem szeretném ha kimaradna a kúszás, de nemigen mutat hajlandóságot a kúszásra csak ezt a fenékemelgetést csinálja.
2014. dec. 4. 13:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Forogni már forog csak ez olyan "értelmetlen" mozgásnak tűnik, de akkor ezzel erősítheti az izmait?
2014. dec. 4. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyem is meg de édes!

Hát igazából még ebből nemtudni,hogy kúszás vagy mászsás lesz de én inkább a mászásra voksolnék mivel,hogy felemeli a popóját a levegőbe és egy kicsit a térdeit is behajlítja,ebből pedig a mászsás alakul!A kúszásnal inkább a popó marad a földön és alábaival rúgegyet magán a karjával meg húz egyet magán:) amolyan kommandós kúszsás!


Amúgy nekem dévényes gyógytornász mondta,hogy az a baj ha a kúszás is meg a mászás is kimarad...ha csak egyik marad ki de a másikat "űzi" akkor nincs baj.

2014. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De mint a videón is látni,megfordul,tehát simán elképzelhető,hogy forgásra is használja. Enyém ugyanezt csinálta,de kúszott is egy hónapot és mászott is jó sok hónapot.7-8hóig kúszott,8-15,5 hóig mászott.

1.vagyok

2014. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!