Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hátrafelé kúszik?

Miért hátrafelé kúszik?

Figyelt kérdés
Eddig olyan szépen kúszott előre az 5 hónapos babám. Pár hete abbahagyta. Bármit teszek elé, kellene neki, de csak nyomja magát hátra, még le nem csúszik a játszószőnyegről és utána sír. Mitől lehet ez???

#hátrafelé kúszás
2014. dec. 4. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

természetes, nyugi


az enyém már olyna profi ebben, hog ha elakar érni valami hjátékot ami előtte van, szépen megfordul, ho mögötte legyen, hátra evickél, utána visszafordul.


teljesen normális, természetes fejlődés

az is, ha variálgatja maiket tud, te esetedben hol előre, hol hátra

2014. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*amiket
2014. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1., ez nagyon nagyon aranyos lehet!!!!


Válaszolva a kérdésre, tök normális, az én babám eleve hátra fele indult el, majd csak utána előre.

2014. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

köszi :)


igen, rafkskodnak ám, oda kell figyelni :D

2014. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*rafkóskodnak
2014. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez tényleg nagyon aranyos lehet, ahogy megfordul és így közelíti meg a dolgokat. Miket ki nem találnak. :)

Én azért ijedtem meg, mert szinte pár hetes korától kúszik előre. Jó, eleinte csak ilyen sután, de utána, ahogy erősödött egyre szebben. Rendesen fel a popsi, nyomja magát előre, fel a popsi, előre. De már több hete csak hátra nyomja magát. Olyan mintha az előrét soha nem is tudta volna, mint aki elfelejtette. Kicsit aggaszt. Jó, először úgy voltam vele, hogy most nincs kedve, de egy pár hét után már idegesít, hogy mi a túróért nem csinálja már ilyen régen mikor tudta.

2014. dec. 4. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Hàt most biztos le leszek pontozba,de azèrt leïrom, mondjuk pontosokokat nem tudok...

Koraszülött a babàm szóval mi havi szinten jàrunk szerencsère legtöbbször csak ellenörzèsre, devènyeshez, gyógytornàszhoz, mozgàs fejlesztőhöz.

Mind azt mondtàk azonnal vigyem ha csak egy irànyba fordul nagyrèszt,hàtrafelè közlekedik mind kúszàs mind màszàs esetèn, vagy ha repülőzik, ha nem felvàltva hasznàlja a kèt oldalàt, ha kúszàsnàl emeli a fenekèt...ezt csinàlta is kiderült befeszült a csípője egy masszàs utàn abbahagyta...

2014. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!