Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már így valaki? félek.

Volt már így valaki? félek.

Figyelt kérdés
Kislányom éjszaka belázasodott, ma elvittem a gyerekorvoshoz, aki szerint minden rendben, nem piros a torka, jó a tüdeje, meg a füleivel sincs gond. Viszont 39 fokos a láza... vasárnap lenyelt egy kis darab papírt (túró rudi papírját) de azóta volt 3x kaki, és ma délelőtt is "rotyogott". Ugye nem záródott el a bele? (doki szerint nem, de én aggódom) Mitől lehet -látszólag- tünetmentesen láza?

2014. dec. 4. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem minden gyereknek sokszor van tünetmentesen láza. sok vírus ilyen.

pl. baba kori betegség a 3 napos láz, semmi más tünet nincs, csak a szinte csillapíthatatlan láz... 3 nap után megszűnik, aztán jönnek a pöttyök.

2014. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy elzáródott volna a bele. Biztos, hogy vírus. Ha 3. nap is láza van, akkor vidd el újra, addig a lázcsillapításon kívül semmi teendő nincs. Ha mégis aggódsz a bélelzáródás miatt, akkor természetesen figyeld továbbra is, hogy van-e rendesen széklet,szelek, puffadt-e.
2014. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!