Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zöldség/gyümölcsaprítód...

Milyen zöldség/gyümölcsaprítód van, amivel gyorsan, hatékonyan lehet dolgozni, amíg a babának, kisgyereknek apróra kell vágni a fentieket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima aprító és botmixer. No name, azt hiszem scarlett a neve. A media marktban vettük. Teljesen megfelel a célnak, sőt, sok mindent készítek vele magunknak is.
2014. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: ezek a konyhau gépek kb mekkora kockákra vágják a zöldségeket?
2014. dec. 4. 20:58
 3/4 A kérdező kommentje:
*konyhai
2014. dec. 4. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Pépesre darálják teljesen! Nekem egy pároló gépem van, és utána sima botmixerrel pépesítek! Azt én tudom szabályozni, mennyire, mert lehet kicsit darabosabbra később, de most még (6,5 hónapos) hagyom tovább dolgozni a gépet, és simára pürésítek vele. Auchanban vettük, 3000 forint volt.
2014. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!