Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok ha a babatok...

Mit csinaltok ha a babatok nem alszik, hanem az agyaban motyog, gagyog magaban? Akar egy oran keresztul?

Figyelt kérdés
Az en masfel evesem mostanaban minden este ezt csinalja,akar egy oran keresztul. Ha bemegyek hozza es lefektetem, akkor sir. Hagyjam inkabb, majd csak elalszik? Tanacstalan vagyok!
2014. dec. 4. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Te azonnal elalszol? Na látod, ennyi.

Hagyd csak, elaltatja magát.

2014. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit, altatja magát.
2014. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
semmit, hagyom.
2014. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem sir hagyom, ha almos lesz majd elalszik
2014. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta, amikor már beszélni tudott, akkor össze-vissza beszélt, főleg 2-2,5 éves korban volt jellemző (ő kisfiú, másfél évesen kezdett mondatokban beszélni, 2 évesen már teljesen folyékonyan beszélt). Nálunk is fél óra-1 óra volt az időtartama. Most 3,5 éves, mostanában már csak nagyon ritkán fordul elő, de korábban minden nap így aludt el.
2014. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hetes, evés után sokszor megébred arra hogy leteszem a kiságyba, és olyankor hallom a hangját a bébiőrön keresztül. Multkor majdnem másfél óra volt mire elaludt és csend lett. Kikapcsoltam a bébiőrt, hogy a párom tudjon aludni, ha sírt volna azt amúgy is meghallom.
2014. dec. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az én 17 hónaposom sem alszik el rögtön, van hogy 1 de akár még 1,5 órán keresztül is magyaráz :) . Én nem szoktam bemenni hozzá, egy idő után elalszik. Baja nincs, sírni nem sír csak magyaráz :-) Én meg jót nevetek rajta amikor hallom a bébiőrön keresztül
2014. dec. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!