Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a franc ez? Eddig nem...

Mi a franc ez? Eddig nem csinált ilyet.

Figyelt kérdés

Lassan 7 hónapos. Eddig az altatás annyi volt, hogy letettem, cumi be, villany lekapcs és maximum némi gagyogás után aludt.


Néhány napja, ha vízszintesbe kerül az ágyában, olyan sírásba kezd, hogy mehetne főszereplőnek az Ördögűzőbe.

Napközben eddig se és most sem sír szinte soha, csak, ha fájdalma van (pl orrba verte magát egy játékkal).


Ha odamegyek és beszélek hozzá, akkor a csupa könny-takonyból azonnal felvigyorog, gőgicsél.


Fogára azért nem gyanakszom, mert három már kijött, ott voltak rövid felsírások, de nem ilyen volt.


Nem változott semmi a környezetében, mi is nyugodtak vagyunk, ötletem sincs.


Tanácstalan vagyok.


2014. dec. 4. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás!


Ilyenkor jönnek rá hogy anya és ő nem egyek!


Olvass utánna,neten sokmindent írnak róla!

2014. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért gondolom, hogy nem, mert napközben teljesen jól elvan nélkülem. Akár fél órát is eljátszik a járókában úgy, hogy nem lát.


Ma érkeztek a szüleim, szinte egész nap ők foglalkoztak vele, az ellen se volt kifogása. Ez kizárólag az altatásnál jön elő, főleg az estinél.

2014. dec. 4. 22:17
 3/6 A kérdező kommentje:

Abban szeretném megtalálni az egyensúlyt, hogy ne is hagyjam sírni, de ne is szoktassam le az egyedül elalvásról. Eddig gond nélkül ment, tényleg mindenféle segítség nélkül elaludt.


No meg az ilyen keserves sírás is új nekem, ilyet csak az első hetekben csinált újszülöttként.

2014. dec. 4. 22:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a sötéttől állt neki félni. Hagyj egy gyenge világítást, hátha ez beválik.
2014. dec. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeparációs szorongás.


Napközben lehet, hogy elvan, de este, éjjel attól sír.

2014. dec. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen volt a szeparációs szorongása. Napközben nem volt srmmi baj de éjszaks borzalim volt...sose aludt köztünk még napközben sem de addig a két hétig köztünk aludt mert zokogva ébredt kb óránként. De szerencsére gyorsan vége lett újra mindenki a helyén :-)
2014. dec. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!