Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti 8 hónapos babáitok is...

Ti 8 hónapos babáitok is sokat kiabálnak és mérgelődnek napközben? Eléggé akaratos kisfiam van, de félek, hogy nincs e valami baja. Normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is szinte "káromkodott" 8 hónaposan. Még a boltban is megjegyezték, hogy mennyi mondanivalója van. Aztàn ahogy jött ez a szokás úgy el is múlt. Már nem is emlékszem rá, hogy mikor viselkedett így, pedig még csak 11 hónapos.
2014. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam nem csinált ilyet, ő nyugis baba volt. Semmi gond a tiéddel sem, a babák nem egyformák.
2014. dec. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez enyém is ilyen volt :) és most is előjön néha nála :) 14 hós
2014. dec. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ó nàlunk annak napok mikor elmenekülnèk mert egèsz nap mondja :-)

De olyan kemènyen agresszívan...

2014. dec. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kislányom 9 hónapos, de ő is van olyan, hogy egész nap "kiabál", "veszekszik" mérgelődik. Más napokon meg nyoma sincs. Én ilyenkor megkérdezem, hogy miért veszekszik, vagy próbálom utánozni, és nagyon jókat nevet, nevetünk együtt. :-) Imádom, hogy most már lehet vele "viccelődni".

Ne izgulj, semmi baj nincs a kisfiaddal. Ismerkedik a hangjával. :-)

2014. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális nyugi.

9 hós lányom 3 hete nyávog mint egy macska :)

"Veszekedj" vele te is. Nagyon élvezni fogja! :)

2014. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. megnyugtattatok!
2014. dec. 6. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!