Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hetes baba aludhat hason?

1hetes baba aludhat hason?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Én háton altattam a gyereket első naptól kezdve. A tesómék pedig hason altatták mind a két lányukat, ahogy a kórházból hazamentek (a kórházban a hátukra fektették őket).
2010. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy aludhat,a lányom megszületése napjátol,úgy alszik!Így tud böfizni is, és ha bukik nem nyeli vissza!Boldog babázást!2kislány anyukája!
2010. jan. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő végig hason volt, első naptól, mert ha hátukra fordítottam őket, folyamatosan sírtak. Ma már 17 évesek.
2010. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mindig új hülyeséget találnak ki. Most azért mondják, hogy ne aludjon a baba hason, mert állítólag a csecsemőhalál ebben a pózban a leggyakoribb, már nem áll a felböfizős teória. Csak olyan kicsit böfizhet föl a bébi, amitől nem tud megfulladni. A lányom hason alszik a legszívesebben, ezért nem fordítom át a világ minden kincséért sem. Igaz egy éves koráig én még használni fogom a légzésfigyelőt. Nem reklám, de Álomvirágunk van, fél éves a lányom, de még nem kellett benne elemet cserélni. Jó babázást!
2010. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Alhat csak időnként forgasd a fejét.
2010. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Légzésfigyelőt nem árt használni.
2010. jan. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem anyám fordította hasra 3 hetesen, addig háton aludt. Sokkal jobban alszik úgy, most 11hós, de a légzésfigyelő, mindig üzemel!
2010. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszokat!Adraga kisfiam itt szopizik rajtam,csak azert kerdeztem,meert en alig vartam,hogy haso aludhassak:-)
2010. jan. 31. 18:47
 9/10 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy tulajdonképpen egyik pozíció sem jó:

- a hason alvás növeli a bölcsőhalál kockázatát (illetve a bölcsőhalálban meghalt gyerekek 90 %-a hason aludt)

- a háton alvásnál baj lehet abból ha bukik (megfulladhat)

- az oldalt alvás nem tesz jót a csípőjének

Na most legyünk okosak ! :)

Egyébként én háton altattam az első napokban, aztán egyszer anyósom hasra tette, azóta úgy alszik, már nem is tudna háton. Van légzésfigyelőnk.

2010. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kezdetektől hason aludt a lányom, háton csak a babakocsiba tudott.
2010. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!