Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borsó héj nélkül? Hogy csináljam?

Borsó héj nélkül? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Jó lehet idióta vagyok, de fogalmam sincs, hogy hogy adjam a babámnak a borsót héj nélkül? Hogy szedjem le a héját? Elsőre mennyit adjak neki? Meddig kell héj nélkül adni?

2014. dec. 12. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Főzés után passzírozd át.
2014. dec. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Puhára párolod, és levesszűrőn fakanállal átpasszírozod. Ismerek egy anyukát, aki egyesével kinyomkodta a héjából a szemeket és utána turmixolta. Na nekem ahhoz nem lett volna türelmem, igaz az előző módszer is elég pepecs, na de egyesével... :)
2014. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél üvegest ;) A borsópaszírozáshoz nem volt idegzetem, pedig szeretek és tudok főzni, így azt mindig bébiételből kapta.
2014. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
off: bocs, de nem hallottam még róla, miért nem kaphatja héjastul?
2014. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Passzírozzam...:) Basszus, tényleg...:) Igen, azért ijedtem meg, hogy héj nélkül, mert elképzeltem, ahogy szemenként lefejtem a héját valami csodamódszerrel. Erre lenne csak időm mostanában. :D

Mert puffaszt. És azt olvastam, hogy az első pár alkalommal héj nélkül adjam, ha nem volt gondja, akkor mehet a héja is. Ugye, tapasztaltabb anyukák???

2014. dec. 12. 15:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindig főztem a gyerekeimnek, de a borsó volt az egyetlen, amit megvettem üveges babakajaként.
2014. dec. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én mindent saját magam csináltam a gyerkőcnek de az első passzírozós művelet után már bolti üvegeset vettem inkább a borsóból. Ha telik rá sokkal egyszerűbb, az embernek nincs nagyon ilyenkor ideje fél órákat passzírozgatni.
2014. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is mindig főztünk a fiunknak, de a borsót megvettük bébiételként. Nekem nem volt erőm azt passzírozgatni, sok értelmesebb dologgal tudom eltölteni az időmet. Egyszer passzíroztunk, elég volt egy életre.
2014. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én halászlé paszirozon szoktam gyorsan áttekerni. Hipp-hopp megvan.
2014. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én passzíroztam de így is volt durrogás tőle :( A boltit se eszi meg utálja.Amit én csináltam az ízlett neki így répa mellé rakok csak keveset így nem rotyizik annyit
2014. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!