Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babának (2 hónapos)...

Ha a babának (2 hónapos) kifolyik a száján a tej, vagyis már visszabukik belőle, akkor biztosan jól lakott? Nem refluxos, nem mindig bukik, csak ha (szerintem) sokat evett.

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
az én lányomnak azért jön vissza mert sok levegőt nyel és a büfögéssel együtt jön.
2014. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy ha nincs büfiztetve akkor a hasában lévő levegő miatt. egyes voltam
2014. dec. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a bukást soha nem kötöttem a jól lakottsághoz mert akkor is vissza jöhet a tej (tápszer) ha pl csak felét itta meg és nem büfizteted meg azonnal. Nálunk pl mindig az van (kisfiamnál is így volt, most 1.5 éves, kislányom most 9 hetes), hogy evés után ugye azonnal függőleges tartás, büfizés, és utána soha nem rakom rögtön vízszintesbe mert akkor a mocorgástól tutti visszajön a tápszer. Ilyenkor vagy még tartogatom, vagy pihenő székbe rakom, a lényeg hogy nem rakom teljes vízszintes helyzetbe.

Szóval a bukás nem feltétlenül a jól lakottság jele.

2014. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. dec. 16. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!