Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor, mennyi idős korban...

Mikor, mennyi idős korban jelennek meg a babákon a szeplők, anyajegyek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 04:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár születéstől, aztán folyamatosan, bármikor.
2014. dec. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rajtam születéskor volt kettő, az egyik évek alatt felszívódott.

A fiamon születésekor volt egy halvány, éppen csak látszott és azóta nőtt és erősödött a szine is.

2014. dec. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kislányom vörös hajú, porcelán fehér bőrű és anyajegyek nélkül született. Én nagyon szeplős vagyok, apának pedig nagyon sok az anyajegye. Ilyen estben gondolom számíthatunk anyajegyekre és szeplőkre is. De ninvs egy bizonyos kor ami után ezek elkezdenek előjönni?
2014. dec. 16. 08:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez jo kerdes. Nagy lanyom anyajegy nelkul szuletett es meg mindig nincs rajta egy darab se. 4 es fel eves.

Kisebbik lanyomon sincs bar o meg csak 4 es fel honapos.

2014. dec. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeplős voltam, nagyjából 14 éves koromig, azóta annyira lehalványodtak, hogy ha egy kicsi sminket is rakok magamra, már nem látszik semmi. Anyukám szerint, 3 éves korom körül kezdtek kijönni, és én is láttam, hogy olyan képeken, ahol 2-2,5 éves voltam, még nem volt semmi.


A fiamon 3 anyajegy van, nagyon kicsik (eddig legalábbis, most 2 éves), és 1 éves kora körül jöttek elő, esetleg picivel előtte.

A szeplőimet meg nagyon remélem, hogy nem örökölte..

2014. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!