Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik az aluszékonyság okai?...

Mik az aluszékonyság okai? Most váltottunk tápszert, attól lehet?

Figyelt kérdés

nem a "beteges aluszékonyságra" gondolok, amikor alig lehet felébreszteni a babát, hanem nálunk 2 napja az megy, hogy éjszaka, nappal is annyit alszik, hogy fel se kel enni, én ébresztem, szájába cumisüveg, megissza alszik tovább.


ma reggel 8-kor evett, azt hittem elmúlt a tegnapi aluszékonyság, mert csak de. fél 11-kor aludt el, pont majdnem az újabb étkezés előtt, és azóta is alszik.

tegnap is ezt játszottuk, hogy ébreszteni kell enni, ami újszülött kora óta nem fordult elő.


vagy van ilyen időszak?

pont amikor tanulnia kellene kúszni, mászni, még csak úgy kúszik, hogy körbe körbe, felváltott karokkal még nem, erre gyakorlás semmi, mert egész nap ágyban van, vagy vinnem kell babakocsiban..


a 2. étkezés ki van váltva gyümölcsre, vagy zöldségre.

tegnap evett először zsenge borsópürét és egész nap aludt (kivéve mikor szájába nyomtam a cumisüveget)

ma még csak az első tápszer adagja volt..


2014. dec. 16. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős??

Mert azért ez nekem már a beteges aluszékonyság határát súrolja, hogy nem kel fel egész nap? Vagy én értem ezt most félre, hogy egész nap aludt?

2014. dec. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a 4hós fiam csinálja ezt, jó nem ilyen intenzíven. kel reggel 7kor, 8kor eszik 9kor már alszik 11ig, azt délben eszik 1-3ig megint alszik. azt eszik 4kor 5kor de legkésőbb fél6kor már alszik és 7kor én keltem. akkor fél8kor fürdés, és fél9kor már alszik hajnali 4ig eszik és alszik 7ig. ez kb 2-3 napja van. szerintem front van. :) én nem aggódok, mert ez az első két olyan éjszaka hogy 1x kel enni és 1-2x felnyöszörög de vissza is alszik nélkülem. eddig 3-4x keltem hozzá most csak 1x. tehát nem reklamálok :)
2014. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

7 hónapos


kb úgy néz ki, hogy nappal összesen vagy 6 órát van fennt

éjszakát is átalussza

ma meg úgy néz ki, hogy 4-5 óránként eszik(ma 13-kor volt a köv., és kb mindjárt alszik, mert megyünk el.)

2014. dec. 16. 13:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk múlt héten volt ez, rohantam vele orvoshoz. 2 napig tartott és elmúlt. Lehet a front, de lehet vérszegénység is, de csak ha nem múlik el.
2014. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

úgy néz ki nálunk is 2 napos dolog volt, mert ma már visszaállt minden a szokásosra



én nem vittem dokihoz, mert múltkor sem nézte meg amikor szóltam, hogy acetonos a lehelete, ami utalhat cukorbetegségre is. ő meg nem érzi és ennyi volt.

habár ez most is fennt áll.

2014. dec. 18. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!