Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket vegyünk,...

Milyen etetőszéket vegyünk, mire figyeljek a vásárlásnál?

Figyelt kérdés
Eljött az idő, hogy etetőszéket vegyünk, de nem tudom, hogy milyet és egyáltalán mire kell figyelni. Így utólag már annyira tudom, hogy mi a babakocsink bibije, legközelebb mire figyelnék. Ugyanez a pihenőszéknél, a hordozónál, a játszószőnyegnél és még sorolhatnám az egészen kis apróságokig. Akik már túl vannak az etetőszék vásárláson biztosan tudják, hogy mi a legfontosabb, mivel csavarták el a fejüket, ami tök mindegy lett volna, vagyis mi az igazán fontos, amire figyeljek és mire nem? Milyet vegyünk?

2014. dec. 16. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell hiper-szuper drágaság, kb. azt a pár percet tölti benne, míg eszik, aztán már nyúl ki belőle, hogy menne játszani. Nekünk egy négyezres antilop székünk van, tökéletes. Tiszta műanyag, így akár zuhany alatt is le tudom mosni, lábai kivehetők, kis helyen is elfér. A barátnőm az etetőszék huzatot heti többször mossa, nekünk csak le kell törölni a széket és kész. Én jó szívvel ajánlom ezt:


[link]

2014. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sztem sem kell vmi drága. Amit az eslő belinkelt az is tök jó. Csak nekünk a tálca fontos volt. Nekünk ilyen van. Akciósan vettük 10 v 12 ezer volt. [link]


Brendonban amúgy vannak olcsóbbak is. Sztem ezek bőven elég. Ekkora korban úgysem ül benne órákig.

2014. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok :) Lehet hozzá tálcát kapni, egy ezresért. A képek között balra látszik is, milyen, amikor fel van téve :)
2014. dec. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek tényleg jók. Annyira mondják, hogy dönthető legyen az ülése. Ez tényleg fontos lenne? És ha igen, miért???
2014. dec. 16. 12:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Oo bocsi első telefonról néztem és így csak a sima képet láttam.


A dönthető annak kell aki ülni nem tudót akar beleülteni. Van aki pihenőszék helyett használja. Ha tud ülni a gyereked akkor felesleges dönthetőt venni.

2014. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi inkább arra figyeltünk, hogy

-könnyen tisztítható huzata legyen

-be lehessen kötni a gyereket övvel

-legyen tálcája (de ez annyira nem fontos, ha asztalhoz toljuk)

- a legfontosabb: legyen stabil, szélesen terpesztő lábakkal. Akkor se dőlhessen fel, mikor elfordulsz egy pillanatra, és a baba közben aktiválja magát.

2014. dec. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk hiper szuper van 3 hónapos volt mikor vettük, hinta-pihenőszék-etetőszék egyben. Nagyon szeret benne ülni,most 16 hónapos, de nem csak addig van benne amíg eszik. Nekem fontos volt hogy kényelmes legyen, legyen tálcája amit le lehet venni és az asztalhoz is oda lehessen tolni, állítható a magassága is. Dönthetőség addig fontos, amíg nem tud stabilan megülni.
2014. dec. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
antilopot vettünk, most is ugyanezt venném meg. Nagyon egyszerűen tisztítható, nem szakad ki az ülés, szerintem nagyon praktikus. Nyaralóhelyeken, éttermekben próbáltunk minden mást, nekünk ezeket kitapasztalva is az antilop jön be a legjobban.
2014. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Chicco Happy Snack van, nekünk ez vált be. Az ikeás se rossz, de ez szerintem jobb. Jó nagy tálcája van, a fiam még rajzolt is sokszor a székben. Ő 3 éves koráig használta, a kisebb 1,5 éves kora után nem volt hajlandó megülni benne. Lemosható a huzata, nem kell állandóan mosógépbe tenni, beköthető a gyerek és van alul a két láb között egy műanyag rész, ami megtartja, ha le akarna csúszni.
2014. dec. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi megvettük a Peg Perego Prima Papa etetőszéket, nem bántam meg, nem olcsó viszont úgy voltam vele hogy sokáig használja, könnyű tisztán tartani, biztonságos, dupla tálcás, állitható a magassága és dönthető a támlája. Nagyon elégedett vagyok vele.
2014. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!