Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan teszitek fel a konyhapu...

Hogyan teszitek fel a konyhapultra a babát/kisgyereket, ha nézni szeretné, mit csináltok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, mennyi idős. Ha 1 évnél fiatalabb, akkor pihenőszékestül, ha nagyobb, akkor felülteted simán.
2014. dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig pihenőszékben volt. De pont egy éves, nagyon kíváncsi. Pihenőszékből már kiszabadul, de még nem tudom simán odaültetni, mert még nem érti, hogy ott kell maradnia :)
2014. dec. 17. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
esetleg az etetőszékben? mi is a hordózóval kezdtük aztán jött a pihenőszét, etetőszék és végül a széken állt melletem
2014. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Etetőszékben minimális ideig van el, de csak ha az orra előtt csinálok valamit.

Viszont ez jó ötlet, székre fogom állítani! Köszi! Miért nem jutott eszembe... :)

2014. dec. 17. 13:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a székre állítást, de légy készenlétben. Én is kipróbáltam és megcsúszott (szerencsére nem lett nagy baja). Most az van, hogy vagy az ölemben van, apa fogja, leguggolok hozzá, az etetőszékbe ültetem (adok neki veszélytelen konyhai eszközöket), max. 1 percet leteszem vagy akkor csinálom amikor alszik.
2014. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!