Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SEGÍTSÉG! Mit tegyek, hogy ne...

SEGÍTSÉG! Mit tegyek, hogy ne kapjak midnentől idegbajt?

Figyelt kérdés

Lassan már minden zavar,idegesít.

Most jött volna elő a depresszió? 13,5 hónap után? Lehetséges ez?

Valamit tennem kell,mert egyrerosszabb lesz.Érzem.


2014. dec. 17. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban?
2014. dec. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hagyd rá valakire a babád, és "vegyél ki egy nap szabit".

Hidd el, az feltölt egy kicsit.

2014. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyém is annyi idős és én is rottyon vagyok...Nálatok hogy megy az éjszakázás?
2014. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor elkezdem szedni a magnéziumot, nekem segít.
2014. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont így érzek, kb. ekkora gyerek mellett :) Megértelek.

Esetleg apuka nem lesz otthon ünnepek között? Akkor kicsit kipihennéd magad, el tudnál menni egyedül barátnőzni, vásárolni.

2014. dec. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű: szedj omega3 zsírsavat étrendkiegészítőben és manéziumot b6-tal nagy dózisban, ezektől jóval nyugodtabb leszel, valmint szerezz egy pesztrát és kapcsolódj ki pár órára.
2014. dec. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos, de detto. Főleg ha párom délelőttös és nekem kell vinnem a lányát oviba. Katasztrófák azok a reggelek, két gyereket húzni, nyúzni, öltöztetni. A kicsi most kezdett el hisztisebb lenni, a nagyobb meg most van az állandóan dumálós, kérdezgetős korszkába, be nem áll a szája 2 percre. Szörnyen idegesít sokszor, ma reggel már azt éreztem beragasztom a kicsi száját a nagyot meg kirakom a bejárati ajtó elé. Én elkezdtem b vitamin komplexet szedni meg c vitamint. Na meg próbálom könnyíteni a helyzetet amennyire tudom. Pl több feladatot adok a nagyobbnak, most már ő ágyaz be magának, elküldöm fogat mosni, fésüködni ki a fürdőszobába hogy addig is nyugi legyen tőle míg a kicsivel vagyok. Ha a naggyal foglalkozok addig meg próbálom a kicsit lefoglalni, mert ha egyszerre nyavíkolnak felrobbanok. :D Na meg én lepasszolom őket az apjuknak ha hazaér. Mistanában néha eljárkálok egyedül vásárolgatni míg az apjukkal hagyom őket. Eddig 2 gyereket húztam a bevásárlásra is, de rájöttem én vagyok a hü..lye amiért mindent egyedül akarok csinálni. Tegnap például este 10kor mikor lefeküdtek rámjött a mehetnék és elmentem csak nézelődni a Tescoba, ötleteket gyűjteni. :D
2014. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!