Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi folyadékot kell innia...

Mennyi folyadékot kell innia pluszba egy 7 hónapos babának, ha már csak reggel és este kap tápszert?

Figyelt kérdés
Délelőtt gyümölcs, délben főzelék, uzsonnára főzelék vagy tejpép általában., és kb 160-180 ml plusz folyadékot iszik meg egész nap. Reggel kb 240 ml tápszert iszik, este 260 ml-t.
2014. dec. 17. 17:11
 1/3 anonim válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy annyi dl-t kell innia, ahány kiló.
2014. dec. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen mindig kéznél és kínáld közben. Valaki többet, vki kevesebbet iszik. Peluson látod, h eleget iszik-e. Ha kevés pisi volt, többször adtam.
2014. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én meg erre csak annyit írnék, amennyit kér... mint ahogy az előttem szóló írta van aki többet-van aki kevesebbet iszik.. ha szomjas inni fog ha nem szomjas hiába erőlteted esetleg többször, akkor se kell neki, nem hülyék ők csak picik :) amire szüksége van a szervezetüknek azt úgyis kiharcolják...
2014. dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!