Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Antibiotikum mellé adjak...

Antibiotikum mellé adjak normaflore-t? Vagy hívjam fel az orvost.

Figyelt kérdés

Tüdőgyulladása van 14 hónapos. Kap antibiotikumot. Bár már csak holnapig. 3 napig kell szedni. Nem rövid idő ez? Úgy tudom a tüdőgyulladásból később jön ki az ember.

Adhatok neki normaflore-t vagy a dokit kérdezzem meg erről? Pénteken megyünk vissza.


2014. dec. 17. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki.Én mindig szoktam(sajnos már egy párszor szükség volt rá),de még így is haza szokta vágni a kisfiam hasát az antibiotikum. :(
2014. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Alig eszik mióta beteg. Bár holnap adom be az utolsó adagot még akkor adom neki a normaflore-t. Mikor adjam be neki? Rögtön utána?
2014. dec. 17. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami komolyabbat adnék, mint Normaflore. Pro kid-et, vagy lactive babyt. Erről nem kell a dokit kérdezni. A probiotikumot ne rögtön az antibiotikum után add, hanem teljen el pár óra a gyógyszer és a probiotikum között. A probiotikumot adhatod tovább is, mint ahány napig a gyógyszert kell szedni. Jobbulást!
2014. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Remélem hamar kijön belőle. Azért ezt adnám mert ez van itthon. De ha nem jó veszek másikat.
2014. dec. 17. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Adjál,attól kezdve adhatod, amikor elkezdi az antibiotikumot. Az antibiotikum és a probiotikum között hagyjál 2-3 órát. Én sem normaflore adnék, hanem pro kid azt hiszem az amit ilyen idősen adtam a kislnyomnak, olyan mint a tápszer, por alapú.
2014. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is vennék másik probiotikumot. Mi Bonolacto-t szedünk.

Milyen antibiotikumot kaptatok?

A probiotikumot legalább 2 óra eltéréssel ad be, és ha tudod valami édesbe keverd bele. Én mindig pár nappal tovább adom, mint ahogy a ab lejár. Kislányom most 2 fajtát szed. Egyiket reggel és este, másikat középidőben. A probitikumot délelőtt és délután is adom neki.

2014. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem a dobozt, Bonolact pro+kid.
2014. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!