Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? Kétségbe...

Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
15 hós kislányom megbetegedett..nem használ neki sem a nasivin sem a sterimar..nem kap levegőt és emiatt nem tud semmit aludni már nagyon fáradt..folyamatosan szívom neki az orrát, de semmi sem használ..úgy sajnálom szegényt :(((

2014. dec. 17. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy szivod az orrat? Nemreg egy orvostol hallottam, h sokan rossze technikaval szivjak es keves ideig. Legalabb egy percig kell folyamatosan szivni :-(
2014. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik nasivint használjátok? Nálunk a Sanft nem ért semmit, vettem sima orrcseppet, az hatott.
2014. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a cipőben járunk. Én adok reggel és este fél ampulla calcimusc-ot és 1x 10csepp fenistil cseppet. Ez a kombináció szokott segíteni. Amikor kell, sterimar és orrszívás. Jobbulást a picinek!
2014. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan régen voltunk kórházba befulladás miatt,de nem is ez a lényeg,hanem hogy ott taknyos volt a 2 éves kislányom és a nővérek úgy szívták ki az orrát hogy kicsit mozgatták körbe körbe is az orrában az orrszívót,utána vákumot képeztek úgy hogy a másik orrcimpáját befogták.Majd ugyanez a technika a másik orrlyukkal is.És igen van mikor egész sokáig kell szívni nekik.
2014. dec. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Calcimusc és sok-sok tea vált be nálunk is. Picit emeld meg a fejrészét alváskor.
2014. dec. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond? Emeld meg a fejét alváskor! Nálunk ilyenkor szokott irni a doki spéci, antibiotikumos orrcseppet is.
2014. dec. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még egy tipp az orsszíváshoz, előtte be kell nedvesíteni az orrát. Anyatejjel (ha van) vagy "sős vízzel" (itt külföldön ezt így hívják, de biztos van magyar megfelelője is) mert úgy szárazon nem igazán jön belőle. Esetleg sírás után szívd az orrát, akkor amúgy is fellazul magától.
2014. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod infrázni? Tudom extrém sport egy ilyen kicsi gyerekkel, de az tényleg segít.


Napi 3x5 perc infra. (ha alszik, ha nem)


Tungsram 150 W-os égővel. Orrszívás, nasivin, infra, orrszívás.

2014. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!