Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon piros a babám puncija!...

Nagyon piros a babám puncija! Volt valaki így?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 hete nagyon piros a 15 hós babám puncija!Nem fáj neki nem is viszket és nem is hámlik de Nagyon idegesített ezért elvittem a gyerekorvoshoz és azt mondta hogy amíg az örlőfogak ki nem jönnek ilyen lesz!De kenhetem canestennel!Szerintetek ez lehetséges?Tudom az orvos érti a dolgát de ez olyan hihetetlen!Nem váltottunk pelust,kentem már sudocremmel,bepantennel,körömvirággal és kenem a canestennel de egyik se jó!Valaki akinek volt már ilyen mit csinált?
2014. dec. 17. 22:34
 1/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Igen, lehetséges. Nálunk a canesten megoldotta ezt a dolgot. Amikor látom, hogy pirosodik, akkor máris kenem.
2014. dec. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél a gyógyszertárban:Bór-Cinkes olajat.tégelyes lesz,gyógyszertári.510ft.hűtőben kell tartani.használat előtt felkeverni.2 nap alatt rendbeteszi.most ezt vettem és a Legjobb!!
2014. dec. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez irritációnak tűnik ami lehet törlőkendőtől, pelustól is


nekünk gyógyszrtári orvos által felírt kevert krém segített azóta nem merem kenni semmivl, de már mindent kipróbáltam(Sudokrem, Johnsons, Neogranormon)


és törlőkendő után megmososm vízzel.

és fürdés után mindig levegőztetem

2014. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam a kicsi lányomnál a védőnőm azt javasolta hogy tegyek a kezemre egy kicsike canestent és neogranormont keverjem össze és azzal kenegessem neki nagyon bevált elmulasztotta a pirosságot.
2014. dec. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi boraxos popsikrémmel kentük (kíméletesebb, mint a canesten). Pár nap alatt nagyon szép lett tőle.
2014. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kószönöm szépen mindenkinek!Most veszek receptre irt kavarós krémet,remélem segít!
2014. dec. 18. 12:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is canestennel kenem be először, majd popsikenőccsel. Segít.
2014. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.én is a gyógyszertárit írtam.na vettél olyat?lehet valahol receptköteles de én simán vettem.
2014. dec. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen vettem a gyógyszertári kenőcsöt és segített!Köszi mindenkinek!
2014. dec. 30. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!