Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A "tiltólistás" ételeket...

A "tiltólistás" ételeket mikortól lehet bevezetni, ha már elmúlt a baba hasfájása?

Figyelt kérdés
A babám 2 hónapos. Nagyon hasfájós volt, nagyon megszenvedtünk, mindenféle cseppet, masszázst próbáltunk, én már csak szinte főtt krumplin meg főtt csirkehúson éltem, a gyerekorvos szigorú étrendet javasolt: semmi sült étel, csak főtt, semmi tejtermék, semmi tojás, semmi citrusféle, semmi édesség, semmi olajos magvak azon felül, hogy persze kerültem a puffasztó ételeket is. A hasfájás egy hete elmúlt szinte egyik napról a másikra és az a kérdésem, hogy lassan kezdhetek-e enni pl. főtt tojást, mandarint, narancsot (a banán tudom, hogy nagyobb gondot okozhat, úgyhogy azt kihagyom), kevés csokit, sült húst, ilyesmit (a puffasztó dolgokat kerülném továbbra is)? Persze óvatosan tenném, egyszerre egy dolgot ennék, de az a kérdés, hogy ha hasfájós baba volt, akkor mikortól lehet elkezdeni ezeket? A gyerekorvos továbbra is főtt csirkén meg főtt krumplin tartana és inkább vitaminokat szedet velem, de én attól félek, hogy ha nem kezdek el változatosabban enni és a gyerekem nem találkozik az anyatejen keresztül az ízekkel, akkor a szilárd ételek bevezetésénél majd nagyon válogatós lesz.

#hasfájás #tiltólistás ételek
2014. dec. 18. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

" a gyerekem nem találkozik az anyatejen keresztül az ízekkel, akkor a szilárd ételek bevezetésénél majd nagyon válogatós lesz."



Ez hulyeseg.

2014. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy hülyeség, de ilyemsit olvastam. És nekem már terhesség idején is azt mondta a nőgyógyász, hogy egyek változatosan, mert amit akkor megeszek, azt majd valósznűleg a gyerek sem fogja elutasítani. a tejbe meg még koncentráltabban választódnak ki az ízek, és a főtt hús krumplival elég egyoldalú ízt eredményezhet.
2014. dec. 18. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:
vegul is artani nem art, a helyedben egyszerre 1 uj etelt vezetnek be, es figyelnek.
2014. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lassan kezdjel el ezt, azt enni. En banant vegig ettem, sult csirkemellet, majat, krumplit... Ami megeszel az 16-20 ora mulva kerul be a tejbe, tehat tudod figyelni. Tudom, hogy felsz mert nem konnyu, nekem sem volt az.
2014. dec. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!