Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lustaság, depresszió, fáradtág...

Lustaság, depresszió, fáradtág, vagy mi az, hogy nem akarok lemenni a babával sétálni, meg rokonokhoz és "nyár" van?!

Figyelt kérdés

mindig erőt kell vennem magamon, hogy egyáltalán megmozduljak, olyan jó lenne, ha jó kedvvel, fitten mehetnék le.

ésrevettem azt tud csak felvillanyozni, ha barátnőmék átjönnek, vagy a párom jön, akkor mint akit kicseréltek.


de 90%-ban a fenti eset van :(


2014. dec. 20. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
befásultál... kösd össze vásárlással
2014. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd át őket többször.
2014. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok, de csak a tél miatt, ilyenkor mindenki depis egy kicsit, de nem orvosi eset.
2014. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam így. Karácsonyi ünnepélyről karácsonyi ünnepélyre járunk, mégsem jön a hangulat...mára jobb valamivel, de annyi minden aggaszt, idegesít...
2014. dec. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!