Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 eves a lanyom. Eddig...

1,5 eves a lanyom. Eddig szepen aludt napkozben. Most miert nem?

Figyelt kérdés
Latom hogy hulla faradt...de max 40perc es fent van. Ejjel szepen alszik. Nappal jon megy szoval farad rendesen.

2014. dec. 24. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel, az enyém se aludt 1,5 éves korától. Nem is erőltetem, éjszaka alszik, lefárad a csajszi, aztán 12-13 órát is egyhuzamba. Ilyen, nem erőltethetem, most akar felfedezni mindent. Sajnos én se örülök neki de ő érzi, nem köthetem le. 26 hónapos volt hétfőn.
2014. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Az én fiam 20 hónapos. Neki is vannak próbálkozásai a nappali nemalvásra, de még nagyon pici, szó sem lehet arról, hogy kimaradjon a nappali alvás. Alvás közben regenerálódik és fejlődik az idegrendszere. Ne hagyd, legyél nagyon határozott, feküdj mellé, majd elalszik egyszer csak! Nem értek egyet az első válaszadóval. Egy ilyen korú gyerkőcnek kell a nappali alvás, bölcsiben és oviban is aludni fognak, felesleges megengedni neki egy olyan rendszert, amely nem tartható, ha közösségbe kerül. Elhiszem, hogy egyszerűbb engedni, mint küzdeni.
2014. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

22 hós a fiam, kb 4 hónapja egyszerűen nem hajlandó délután aludni.

Próbáltam erőszakkal, passzívan, könyörögve, de semmi.

Volt, h egyszerűen csak feküdtem mellette 3 órán keresztül és akkor sem aludt el.

Ha nem akarja, nem fog aludni, ha fejreállsz sem.

2014. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, és kedves második válaszoló, én megpróbáltam mindent.Melléfeküdtem, simogattam, mindent próbáltam, de nem.És képzeld, én se aludtam, oviba sem, csendbe feküdtem, és ennyi. És képzeld az idegrendszerem tökéletesen működik, elég sokrétű tudással rendelkezem. Úgyhogy ez a nem hagyáson múlik. Szerencsés vagy, de nem mindenki ilyen, néha olyan jó lenne ha aludna, és nem hisztizne és kipihenné magát de ez nagyon ritka.Autóba mindig elalszik máshogy nem.Úgyhogy ne a pozitív példádból indulj ki.

Igen az utolsónak van igaza, ha nem hát nem, akárhogy próbálom sem. Ha erőltetem se használ, és meg ne sértődj de nem kínzom a gyerekem. Szokott ülni pihenni délután, ez is jobb mint a semmmi.

2014. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen pici gyereknek biztos, hogy szüksége van még a délutáni alvásra! Nekem még a hat évesem is alszik az oviban.
2014. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!