Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy telik a karácson...

Anyukák, hogy telik a karácsony babával? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Szinte ugyanúgy, mint eddig. Kicsitjobban be kell osztani az időt a sütés- főzés miatt. Szenteste vagyunk csak otthon. Első nap az én családomnál, második nap anyósom
2014. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocs. Szóval 2. a Férjem szüleihez megyünk. Eddig is ez volt.
2014. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt vannak a szuleim, oda se ferek a gyerekhez :) nekem hawaii, egesz este semmi dolgom :) etetik, jatszanak vele, altatjak.
2014. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
82%
Nalunk se kibirni kell. Mi elvezzuk a babas karacsonyt.Probalj meg te is maskeppen kozeliteni egy ilyen szep unnephez es meglatod, neked ie tetszeni fog.Boldog karacsonyt neked es a babanak is, valamint minden vendegednak. Erezzetek jol magatokat.
2014. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden szép és jó volt, nagyon gyors kaját csináltam, reggel feldíszítettem a fát, kicsit összerámoltunk, ebéd nagyszülőknél, csak az esti vacsi volt necces, mert a kis tipegőm nem bírt magával, felváltva ettünk a párommal, most aludt el a pici, következő napokon még megyünk rokonokhoz és ide is jönnek, még egyszer kell főznöm, meg kicsit takarítani, mikor jönnek.
2014. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem főzök, nem sütök csak a babával foglalkozom, leköti minden energiámat. Még szerencse, hogy szüleim mindent megfőznek, sütnek, nekünk csak a szépen terített asztalhoz kell leülnünk. Bár este még ez is csak több reszletben jött össze...
2014. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!