Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol és milyen típusú babahintá...

Hol és milyen típusú babahintát vegyek a fél éves lányomnak, amit esetleg kicsit később is tudunk majd használni?

Figyelt kérdés
Komárom-Esztergom megyében lakunk, ha megkímélt használt hintád van, amiről tudsz küldeni fényképet, megbeszélhetjük!
2010. febr. 3. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd meg a teszveszen, ott nagyon jó állapotú hintákat is ki lehet fogni jó áron. Mindenképpen az állványosat javaslom, mert azt tavasszal ki tudod vinni az udvarra, erkélyre, vagy még kirándulni is esetleg.
2010. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A műanyagot max 3 évesig tudod használni, de jó, mert fogja a pici hátát és nem engedi kicsúszni, meg lehet bele párnát is varrni.

[link]

nekünk fa is van és szerintem az jó 3 évestől illetve mikor már megtartja magát és sokáig kb 10 évesig jó

[link]

Egy ismerősöm gumipókkal felakasztotta a kocsis babhordozót valami fa ruhaszárító állványra, míg nem ficánkolt a pici, addig az is megfelelt.

2010. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen fahintám volt a Nagyiméknál! Fájdalmas húr pendült, de kössz!
2010. febr. 3. 13:55
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

mi ania babahintát vettünk a kisfiam 3 hós korában.25 kg-ig jó,lehet dönteni is. 14 hós a fiam és a mai napig is szereti,sőt imádja.mostmár magát löki,de ott hagyni nem lehet,mi legalábbis nem merjük...

csak ajánlani tudom,mi innen rendeltük.sajnáltunk rá ennyit,de ha kiszámolod,bőven megtérül.hisz kb 4-5 éves koráig vagy még tovább tudja használni és az udvarra is ki lehet vinni.

[link]

2010. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez jól néz ki. Lehet tekerni-pörgetni, vagy csak előre és hátra tudod lökdösni? Ha tudunk benne pörögni is, asszem megrendelem.
2010. febr. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!