Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 13-14 hónapos babátok?

Mit tud 13-14 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Kislànyom január 9.én lesz 14 hós. Érdekelne hogy ebben a korban mit tudnak a babàk. Írjatok minél többen. Mindenre kiváncsi vagyok. Evés, alvàs, mivel jàtszik, mit jatszik egyedül / veletek. Ad-e puszit , köszön -e ( pápá ilyesmi :) miket mond.
2014. dec. 26. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

puszit osztogat, pápázik, kapaszkodva jár, hol a nyuszi?típusú kérdésekre odahozza amit mondunk...hol a lábadra megmutatja a lábfejét

nem beszél, de bizonyos dolgokra ugyanazokat a hangokat használja...segít öltözésnél, dugja a kezét lábát, vetkőzik...dec 4-én volt 13 hónapos...ja és fiú:)

2014. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod ! :) ügyes :)
2014. dec. 26. 19:22
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Reggel 6-7 között kel. reggelire kenyeret eszik valami feltéttel.

tízoraira gyümölcsöt, ebédre főzeléket, de leturmixolva eszi meg szívesebben, vagy villával összetörve. Délben alszik 2 órát. Uzsonnára joghurtot, kekszet, tejszeletet eszik, vacsira Hipp üveges főzeléket. Stabilan jár, fut, szalad, motorozik.

Járunk játszótérre, szeret homokozni, egyedül felmászik a létrán, lecsúszik a csúszdán.

Hintázni nem szeret.

Itthon labdázni szeret, imádja a fisher price golyópályákat.

Kocsikat eltologatja. Szereti azokat a játékokat amik zenélnek ha megnyomja a gombot rajtuk. Szokott rajzolni, firkálni zsírkrétával, szereti őket ki be pakolni. Hűtőmágbeseket szívesen pakolja, konyhaszekrenyt kirámolja.

Felmászik mindenhová a lakásban.

Éjjel velem alszik a nagy ágyban, a kiságyat, pelenkázót már elbontottuk, mert nem aludt benne, csak a helyet foglalta.

2014. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
pohárból iszik...de valahogy mindig is abból ivott, a cumi nem jött be...csak már fogja egyedül...ennivalót csak darabolom, kézzel eszi...a kanalas dolgokat még én adagolom:) mesélsz a Tiédről is?:)
2014. dec. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm :) én is sokszor alszok vele, de neki még rácsos àgya van :)

Nekem is jàr stabilan, ( 9 hónaposan indult el ) eddig adott puszit mostanában nem... Ha kérek valamit oda hozza . Ha mondom neki hogy haló. A fülére teszi a kezet és mondja hogy Ada ( apa ) meg halandzsazik :)

Olyanra lennék kívàncsi még hogy iszik e egyedül, miből iszik ( cumisüveg, itató pohár puha/ kemény csőrös , sima pohár ) illetve mikor kell lecserélni a rácsos kisàgyat ifjúsági ágyra leesésgàtlóval ? A rendes ágyról le tud es fel is tud mászni :)

2014. dec. 26. 19:30
 6/13 A kérdező kommentje:
Mikor lehet kezdeni a biliztetést ? Mert lanyom pl mindig guggolva pisil, kakil :D tudom hogy ne kell sietni , csak érdekel. :) szívószállal pohárból hogy kell megtanítani inni ? Sok babát láttam hogy iszik belőle lányomnak is van, de nem tudja mit kell vele csinálni ... :D
2014. dec. 26. 19:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam van. Pápázik, puszit ad, odahoz bármit ha kérem, szaladgál, lego duploval, meg megablocks-al játszik el a legjobban (nameg bármilyen autóval). Mondja hogy mama, baba, apa, ana, bácsi, tányér, kuka, tütü, papa, csüccs. Utànozza az állatok hangját. Pacsit ad (és közben mondja hogy psst). :) Mindent megeszik, és nem túl jó alvó (napközben egyszer alszik, éjjel elég éber és forgolódik sokat)! Imád fürdeni, 14 foga van kint. Egyenlőre ennyi jutott eszembe. :)
2014. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jaj nagyon édes lehet ő is :) huh 14 fog ? :D lányomnak most bújt ki a 10. :) ügyes babócàk. Kószönöm hogy írtatok :-*
2014. dec. 26. 19:49
 9/13 anonim ***** válasza:

14 hónapos és lány. Puszit ad küld. Pápázik mondja is. Apa,anya,vau,mama,papa,memme (enni),outo( auto),csüccs, nem-ezeket mondja maģátol de bármit amit mondunk neki utánozza vagy csak próbálja,de általában sikerül.

Egyedül megy már 10 hónapos kora óta. Megmutatja a fejét szemét orrát.

Egyedül iszik. Öltözködésnél segít.

Mindenben utánoz minket.

Ha mondjuk mit hozzon ide ide hozza.

Ki be pakol.

Egyedül játszik bármivel.

Olvassa a könyveit.

Este 8kor alszik és kb 7-8 között kel. De éjjel megébred inni. Ott van mellette.

mindent ami mi azt eszi.

2014. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekem csak éjjel iszik cumisüvegből napközben pohárból.

Neki már leesésgátlós ágya van.

Ő is le fel mászik mindenre.

2014. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!