Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmondanátok hogy nektek hogy...

Elmondanátok hogy nektek hogy néz ki a napotok egy két hónapos pici babával?

Figyelt kérdés
Mennyit alszik,mennyit van fenn, ilyenek érdekelnének. Köszönöm :)
2014. dec. 27. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én 2 hónapos kislányom reggel olyan fél 9-9 körülig alszik, aztán 11 körül kiteszem a babakocsiban az udvarra, itt alszik kb. 2 óráig, utána behozom, szopizik, és innen eléggé nyűglődik, mert bent nem szeret aludni, csak olyan 10-20 perceket szokott, azt is csak cicin.Van egy 3 éves bátyja, és ő elég nagy zajjal van, szóval ha el is alszik nagy valószínűséggel felébred hamar. Igény szerint szopik, de a cicin is nyugszik meg, szóval ha nagyon nyűgös, akkor lóg rajta elég sokat, de ha jó kedve van, akkor néha olyan 10-20 percekre le lehet tenni a kiságyába vagy a pihenőszékbe (mármint nem egész nap 10-20 percre, hanem amikor jobb kedve van és nem kell éppen cipelni a fenekét, akkor gyorsan leteszem amíg el nem kezd nyűglődni). Fél 6 körül szoktam megfürdetni, aztán folytatódik a cipelés-cici-ágy/pihenőszék körforgás. 7 körül szoktam vele lefeküdni aludni (cicin alszik el), de teljesen változó, hogy hogy alszik el. Kisebb nagyobb szünetekkel jó esetben 9 körül elalszik, de volt, hogy éjjel fél 1-ig nem aludt el, mert megfájdult a hasa, de már az Infacollal ezt kiküszöböltük. Persze közben sokszor fölkelünk büfiztetni, néha pelust is kell cserélni többször.

Szóval nyűglődünk, de a saját kiságyába sajna nem alszik, néha sikerül kitennem mikor elaludt, akkor ott alszik olyan max. 4 óra hosszát, aztán újra magam mellé veszem éjjel, és sok esetben ott is marad, de van, hogy egyáltalán nem tudom kitenni, mert felébred, és kezdhetem elölről.

Szóval nekünk így telnek a napjaink :).

2014. dec. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!