Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy túl sokat...

Van olyan, hogy túl sokat eszik a baba?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 órája evett 90-et, sírt és kereste még a cumit megevett még 90-et... szívta abbahagyta, ha megpróbáltam kihúzni a cumit újra elkezdte, ha kivettem megint elkezdett sírni és kereste. Aztán büfiztettem és hányt, nem bukás volt mert sok kijött és a szaga is olyan volt. Lehet, hogy túl etettem???? 1hós múlt :( :( :(

2014. dec. 28. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két etetés között legalább 2 órát várj! Nem csak azért sír egy baba, mer5t éhes és az öklét sem azért rágja. 1 hónaposnak soknak tűnik a 180.
2014. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

A cumizás nyugtatja. Fájt a hasa, megnyugtatta a cumizás, de ezzel még jobban megfeszítetted a gyomrát.

Vigyázz, evés után az ökölrágás, bármi szopása, cumizó mozdulatok azt jelentik, hogy túl lett etetve és fáj a gyomra.

Gyakori, hogy összekeverik az éhséggel és még jobban megtömik, amitől aztán végképp fájni fog a hasa.


Ilyenkor inkább simogasd és adj neki játszócumit, esetleg vizet.

2014. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a 180 ml-t a most 7 hónapos lányom eszik, úgyhogy óvatosan a mennyiségekkel.
2014. dec. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

3 hónapos a kisfiam, 200-250-et simán megeszik, és néz, hogy miért nem kap többet. Ma ebédre 270-et evett meg. Ha kevesebbet kap, ordít, mint aki aznap még egy falatot sem evett.

Kérdeztem a gyerekorvost, azt mondta, vannak babák, akik addig esznek, amíg teljesen jól nem laknak, és amíg az utolsó falat hiányzik, addig üvöltenek.

2014. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy anyatejesek vagyunk.
2014. dec. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kerdezo babaja tapszeres. Azt nehezebben dolgozza fel a gyomor es konnyu tuletetni. Az anyatej nem relevans ilyen szempontbol.
2014. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyatejjel és tápszerrel is túl lehet etetni a babát. Láttam már nem egy 10 kilós féléves, kizárólag szoptatott babát, sőt egy 12 kilósat is. Nem mindig azért sír a baba, mert éhes.
2014. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem is a 8 honaposom eszik meg 180 ml-t..bár sokszor azt sem sikerul neki megennie...
2014. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 hónapos tápszeres baba mennyit eszik? Az enyém alig akar enni, 5-6szor eszik 90 mlt :(
2014. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!