Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Disney babaolaj! Használta...

Disney babaolaj! Használta vki? Nekünk nagyon bevált, de eltűnt a boltok polcairól.

Figyelt kérdés
Tudja vki h miért vonták ki a forgalomból, vagy ha nem igy történt látott esetleg még valahol?
2010. febr. 3. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Barátnőmék használtak, Ő is panaszkodott hogy nem talál és végül netről rendelt.

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap voltam a dunakeszi auchanba,és ott láttam ilyet.Mi a popsikrémjét használjuk,én nagyon szeretem!Az most akcióba is volt,egy jó nagy tégellyel 695ft volt,a disney babaolaj meg ha jól emlékszem 790ft.Én is nézegettem már azt,de eddig nem mertem használni,mert nemtudtam h jó-e!De most hogy irtad,h ti ezt használjátok,kifogom próbálni én is!:)

2010. febr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként nagyon jó! A babám bőre nagyon érzékeny, és mivel ez kizárólag növényi alapanyagokból készül, nagyon jó volt rá! Emellett nagyon jó (volt) az illata is.

2010. febr. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!