Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad ilyen időben kint...

Szabad ilyen időben kint altatni a babát?

Figyelt kérdés

Minden nap kint alszik dél körül a babám a teraszon. Szélvédett helyen van overallban, takarókban, de mégiscsak 0 fok körül van kint.

Most kint durmol, nem látom, hogy fázna, gondolom jelezné, ha valami nem jó. 4 és fél hónapos.



2014. dec. 29. 12:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Én a meleg lakásban altatnám vagy hagynám játszani...kint ilyen időben nagyon nem.Én ki megyek csak fáé felöltözve majd nem meg fagyok meg a könnyem is folyik...akkor egy 4és félhónapos is fázik egy idő után főleg,hogy annyit nem is mozog.
2014. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Már kérdezted... Újat nem tudok mondani, én biztos nem hagynám. Jól felöltözve majd megfagytam az abcig, el se tudom képzelni milyen lenne kint aludni. Ha a babád csak kint tud aludni, akkor talán nincs valami rendben vele, az orvossal kéne megbeszélni. Nagyon csúnyán megbetegedhet, hogy kint tartod ilyen hidegben, ilyen sokáig, főleg úgy hogya alszik is, mikor méginkább lehűl a szervezet.
2014. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Én is kint altatom a két hónaposomat. -5 fokig lehet kivinni a babákat a mi éghajlatunkon, ha nem fúj a szél, vagy nincs köd.

Bundazsák, overál, mózes (esetleg). Kutya baja nem lesz, csak jót tesz a friss levegő.

2014. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Sétálni sem mentek a babával, akik ellenzik a kint altatást? És ahol több a gyerek? EDgész télen szobafogság?
2014. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves második, nem, nem kérdeztem. Sőt próbáltam egyet-kettőt visszalapozni, hogy volt-e ilyen kérdés, de nem láttam. Ha belinkeled a hasonló kérdést, azzal is előrébb vagyok.

Mindhármótoknak köszönöm a választ.

2014. dec. 29. 12:47
 6/21 A kérdező kommentje:
Igazság szerint azt olvastam, hogy északon is simán kiteszik a babákat a hidegbe aludni, csak jól be kell öltöztetni őket. Ezért mertem kint hagyni aludni. Nincs kipirulva az arca, a keze takaró alatt, füle a sapka melegében. Nem fúj a szél, nem nyirkos a levegő. Csak mégis kíváncsi vagyok, hogy más kiviszi-e ilyenkor, nem fog-e megfázni.
2014. dec. 29. 12:50
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Itt a másik kérdés. Igazad van, itt 2 hónapos babáról van szó, Elnézést. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2014. dec. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
igaz az enyém 8 hónapos de én is kint altatom jól bebugyolálva... míg itt bent fél-1 órát alszik, kint 2-t :) - tegnap délután mivel nagyon fújt a szél azt csináltam, hogy kinyitottam a kisszobába rá bukóra az ablakot, jól betakargattam és úgy aludt egy nagyot :)
2014. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Az én fiam is jókat alszik a friss levegőn. Ma is a babakocsiban aludt vagy másfél órát. Igaz, ő már 11 hónapos.

Gondosan felöltöztetve, betakarva biztos nem fázik.

Akik ennyire ellenzik a hidegben kinn levést, sehová sem mennek a babával télen? Vagy hónapokig a lakásban kucorognak?

A bölcsikben is rendszeresen kinn altatják a kicsiket, bélelt bundazsákokban, kevésbé lesznek betegek, jót tesz az asztmásoknak is a hideg, tiszta levegő.

2014. dec. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor hagyom aludni. Olyan jót alszik ilyenkor kint, kipihenten, frissen ébred, teljesen feltöltődik.
2014. dec. 29. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!