Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisan vagy BioGaia protect...

Espumisan vagy BioGaia protectis baby?

Figyelt kérdés
Már volt Infacol, Gasztrotusz baby, mecsek baby tea... semmi hatás! Most mindkettőt megveszem az ünnep miatt! Szerintetek melyik hatásosabb? Melyiket próbáljam adni neki előbb? Tápszeres 1 hónapos kisfiú

2014. dec. 29. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt próbáltuk, nálunk egyik sem használt egy picit sem. Mi Lactase comforot irattunk a gyerekorvossal (a colief vényköteles és olcsó megfelelője) na az azonnal megoldotta a problémát.
2014. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk az Espumisan semmit sem hatott.

A BioGaia jobban bevált!Szóval én erre szavazok.

2014. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az Espumisan nálunk sem ért semmit. És ha jól emlékszem felbontás után 1 héttel már nem lehet használni.
2014. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kettőt egyszerre szabad? Vagy ne kisérletezzek... bocsi ha buta vagyok, de egyrészt hullafáradt vagyok már, másrészt meg borzasztó, hogy nem tudok rajta segíteni :(
2014. dec. 29. 13:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az espumisan nekünk annyit segített, hogy tudott büfizni és pukizni, de sokkal jobb nem lett a helyzet. A biogaia nagyon jó volt. Kb egy hét után hatott és végre tudtunk aludni. A kislányom, amúgy nagyon durván hasfájós volt. Nem aludtunk, mert végig sírta az éjszakát és a nappalt is. Ha nem lett volna a biogaia nem tudom mi lett volna velünk. A teákkal amúgy vigyázni kell, mert pl az én babám a tejfakasztó teától is üvöltött, hiába csak kevés mennyiség megy át a tejjel az ő szervezetébe, mégis sokkal jobban fájt a pocakja. Kb egy hét kell mire hatni fog, legyél türelemmel és remélem nektek is fog segíteni.
2014. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerre a kettőt, a végen már mi is úgy adtuk, addig csak espumisant. Jobb volt mint az infacol, de igazság szerint végül csak az idő segített.
2014. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2%
Egyikre sincs szükség. A tápszer alaposan kipróbált, ellenőrzött anyag. 1 hónapos kisfiúnak már mesterséges anyagot adnál? Semmit nem bízol a saját szervezetére? Mi lesz később, ha már most művi úton segíted?
2014. dec. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó neked hasfájós volt a babád? Vagy ha igen akkor hagytad kínlódni? Sem a biogaia, sem a többi ilyen szer nem méreg. Segít a babáknak, hogy rendesen tudjanak emészteni. Az nem rossz nekik szerinted, mikor nem tudnak pihenni és folyamatosan fáj a hasuk? Mivel jobb hagyni őket szenvedni?
2014. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem hasfájós volt, de néha szenvedett. Akkor tornáztattam, simogattam a hátát, a hasát, és megnyugodott. És nagyon sajnáltam, amikor kőkemény volt a hasa, de eszembe sem jutott, hogy valami vegyi úton készített anyagot adjak neki.
2014. dec. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is simogattam a hasát, tornáztattam, tettem melegítő párnát a hasára és semmi hatása nem volt. Hidd el, hogy én sem jó kedvemből adtam neki ezeket a szereket, de ha neked ezektől a dolgoktól megnyugodott a babád, akkor alig volt hasfájós. Éjszakákat sétáltunk vele a férjemmel, mert annyira fájt neki és csak a kezünkben nyugodott meg. Nem tudott aludni és folyamatosan üvöltött a fájdalomtól. Teljesen kitekeredett az egész teste, ahogy görcsölt a pocikája. Ez ment egész nap és az éjszakák még durvábbak voltak. Szegény ahogy elszunnyadt már ébresztette is a görcs és csak vergődött amíg nem tudott pukizni. Ha te is ilyen helyzetben lettél volna, ugyanúgy adtad volna neki ezeket a szereket, csak ne szenvedjen.
2014. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!