Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran eszik a gyereke...

Milyen gyakran eszik a gyereked az alábbi élelmiszerekből?

Figyelt kérdés

Tejszelet (vagy bármilyen, desszert jelzővel forgalmazott termék), ízesített joghurt, májkrém, felvágott, virsli.

Mennyi idős?


2014. dec. 30. 07:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
10%
Minden nap kb 4 sajtburgermenü mert nemtudok főzni
2014. dec. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14 honapos es virslt adok neki hetente 1-2 alkalommal. Tobbit nem ismeri.
2014. dec. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2 éves,de 1 évesen többször kapott tejszeletet,mint most. Joghurtot kapott heti 2x, krémtúrót heti 2x, 1x rudit, 2x pudingot. De ez a max.Szerintem nem kapott ennyiszer cukrozottat. Már max pudingot kap csak,esetleg rudit.Joghurtot nem eszi,meg nem is elég neki krémtúróból stb egy db egy evésre.

Májkrémet sűrűbben kapott,felvágottat és virslit is.Váltogatva ezeket ette.

Most épp nagyon allergiás lett valamire,így diétán van.Kevés tej és tejtermék,semmi csoki/kakaó.

2014. dec. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mit eszik az a 14 hónapos akkor ? Semmit? Vagy bébiételt csak,semmi felvágottat? Azért valamit csak kell adni neki enni ezek közül.
2014. dec. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ESo vagyok. Joghurtor, kefirt nem eszi, mar probaltam. Kap jobb min felvagottat, paradicsom, paprika, sajt. Bebietelt is kap. Ebedre leves, plusz masodik. Gyumit magaban ragja el, pl alma. Babapiskotat is kap, most jol jon neki, mdrt kemeny es masszirozza az inyet, jon a foga. Sok mindent eszik, csak epp az itt felsoroltakat nem, kiveve a virsli.
2014. dec. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Joghurtot szoktam nekik adni hol sűrűbben, hol ritkábban, májkrémet csak a legkisebb szereti, a virslit a két nagyobb, régebben elég gyakra nkaptak, de ráuntak, felvágottakban nagyon válogatósak vagyunk, így inkább kolbászfélék, abból is házi dolgok. Tejszeleteket és társaikat nagyon szeretik, kivéve a kicsit, de ritkán kapnak abból tényleg, mert borzasztóak szerintem. Túró rudit imádják, krémtúrót sem szeretik.
2014. dec. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6. az kimaradt, 3 évesek a nagyok, 15 hós a pici.
2014. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15 hónapos! Tejszeletet evett már, de nem kap rendszeresen (2 havonta 1szer), túrórudit kb hetente egyszer, joghurt italt szoktam neki adni, nagyon szereti, májkrémet kb havonta egyszer (nem sűrűn eszünk mi sem)! Felvágott, virsli minden reggel vajas kenyérrel. Felváltva adok sonkát, meg virslit, van mikor vacsira is ilyet eszik. Bundáskenyeret, tejbegrízt szereti.
2014. dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok! A gyümik kimaradtak: narancs, mandarin, alma, banán a nyerő. Ezeket vagy felkockázom vagy összeturmixolom. Babapiskótát nem eszi. Ebédre, meg néha vacsira főtt étel (amit mi eszünk). Az üveges babakaját az elejétől kezdve nem ette meg, így mindig főztem neki. Szerencsére mindent megeszik amit én főzök neki, egyedül a sütőtököt nem hajlandó! :)
2014. dec. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4,5 éves a kislányom.


Tejszeletet kapott egy ideig, de már nem kér. Szalámit, sonkát napi rendszerességgel kap, mert mit egyen? Virslit is szokott kapni, van amikor gyakrabban, van mikor ritkábban. Minden gyümölcsöt és zöldséget is rendszeresen eszik. Májkrémet ritkán szokott enni, de ha van otthon, kap. Tükör tojást szereti nagyon, és mostanában a gabonapelyhet is.


Aki nem ad felvágottat, virslit és amiket felsoroltál, mit ad a gyereknek enni?

2014. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!