Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aldis vagy Lidl-es pelenka a...

Aldis vagy Lidl-es pelenka a jobb? Kinek melyik vált be, és miért?

Figyelt kérdés
Olyan is érdekelne, hogy melyik bír több pisit, melyik puhább, melyik lesz kevésbé "bugonyás" a pisitől, melyik pelenkának van műanyag szaga? Melyiket érzitek kényelmesebbnek a baba számára.
2015. jan. 1. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Aldisat nem próbáltam, de mi lidl mellett laktunk és mindig ott vettem.
2015. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amig ott laktunk,ahol aldi volt,azt vettem-imádtam.. Elköltöztünk, itt nem messze lidlés penny van,most ezt veszem felváltva.Mikor melyikbe megyünk amikor éppen venni kell pelust is.

Mindhárom egyformán jó nekünk.

De a dm-es is szuper, csak azt drágállom.

Ja és a penny is nagyon jó

2015. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindig ALDIsat használunk. Nekem egy kategóriában van minőségben a Liberoval, amit szintén nagyon szerettem, csak ez sokkal olcsóbb. (Lidl-set nem próbáltam)
2015. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A lidlistől kiütést kapott a gyerekem, azóta nem próbáltam újra. Az Aldis régen (2 éve kiváló volt). Soha nem folyt ki belőle semmi stramm pelenka volt. Most a 2. gyereknél is rögtön azt vettük, de hatalmas csalódás ez az újfajta pelenka. Minden héten van olyan alkalom, hogy kifolyik a kaki, pisi, nem is bír annyit magába zárni, mint régen. Éjszakára már nem teszem fel a gyerekre ,mert minden egyes alkalommal átázott. Nappalra ezt használjuk, mert ár-érték arányban még mindig ez a legmegfelelőbb, de éjjelre Pampers Premium Care-t kap.
2015. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik gyakori kérdéses "barátnőm" talált egy oldalt, ahonnan lehet pelenkát rendelni 40Ft/db áron. Nézzétek meg, én egy ideje már csak azt használom és olcsóbb mint bármelik amit idáig találtam és nagyon jó! www.mall.hu
2015. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én Lidl-set használok, és nagyon szeretem, de a Liberohoz képest kicsit keményebb, és azt vettem észre, hogy kevés pisitől is eléggé megdagad, így gyakrabban kell cserélni, mint pl a Liberot kellett, de azt nem akarnék venni, mert drága. Aldisat csak a boltban néztem, de büdös, műanyag szagúnak találtam , ugyanúgy, ahogy a Pennyset is, azt alig vártam, hogy elfogyjon, olyan rossz szaga volt nekem, bár szerintem jó pelenka lenne.
2015. jan. 1. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Aldisat szeretem este 12 órát kibírja míg a zöld pampers nem :(

Lidl-s hasonló de nekem fura szaga van de ebből csak 4es méretet próbáltam.

aldis sztem is Liberohoz hasonló csak sokkal olcsóbb.Csak akkor veszek mást ha nem tudunk elszaladni érte kocsival

2015. jan. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

lild-es pelenkát használok, simán kibir éjjel 12 orát, egyszer a férjem regel nem cserélt pelust a babánkon és még 15 ora után is tartotta a pisit :D

mi pampers pelenkával kezdtunk, de kifolyt belole minden..

2015. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!