Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokgyerekes, tobb eve otthon...

Sokgyerekes, tobb eve otthon levo anyukak, milyen a tarsas, tarsasagi eletetek?

Figyelt kérdés
Pontosan kik alkotjak koreiteket, mit javasoltok elmaganyosodas ellen?
2015. jan. 1. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Több éve itthon vagyok, 1 gyerekem van, másodikat várjuk. Én tanulok, így onnan van társaságom. Egyrészt levelezőn nem olyan vészes elszabadulni, másrészt rugalmasan tart, hogy gondolkodom, tanulok és nekem is van egy külön kis burkom, ami az én dolgom. Valami más, mint a gyerekek és háztartás. Kimozdulok, másokkal vagyok. Én ezt javaslom neked elmagányosodás ellen. Akár nyelvtanfolyamot, akár valami szakmát, nem muszáj egyetemnek lennie (bár én ezt választottam, mert ha már nem leszek otthon, úgy érzem, az elhelyezkedési esélyeim is növeli majd.)
2015. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, en is tanulok, egy gyereknel meg ez bejott. Amint ketto lett, onnantol nem. Csak vizsgakra megyek el, ferjem keso estig dolgozik, ket gyerekkel, 3 es 1 evesek, mar bkvzni is felek. Pedig terveztem hogy na csak erre a hat kurzusra megyek, vagy egy masik ingyenes eloadassorozatra, de nem lett semmi belole, ferjem tulorai es a gyerkocok betegsegei betettek a kaput.
2015. jan. 1. 22:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Erdekes, elso ket evemet egy gyerekkel jobban eltem meg, tobb ido volt aludni, tanulni, kimozdulni, meg a kollegaim is visszairogattak, 3,5 ev utan mar nem, mindig lepattintanak.
2015. jan. 1. 22:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ajánlanám a gyereket programokat, de én azt nem érzem annyira kikapcsolódásnak, hisz a figyelmem szinte 90%-ban akkor is a fiamé. De akár ez is jobb, mint a semmi. Nincs zenés foglalkozás a környéketeken? Valami baba-mama klub?

Más gyerekes családokkal is lehet ismerkedni facebook-on, vannak csoportok, akár kerületek szerint is (mivel bkv-t írtál, tippem, hogy budapesti vagy :). Én nehezen barátkozós típus vagyok, ha nem terel össze a sors valakivel huzamosabb időre (pl. ugye a suli), akkor elég lassan barátkozom... nem azért, mert nem vagyok kedves, csak egy ponton túl nem szívesen engedek embereket az életembe. Nekem ezen kell változtatnom. Ha van kedved, esetleg ismerkedhetünk és meglátjuk :) nagy baráti társaságom nincs, amivel színesebbé tehetem az életed, de ki tudja, talán jó ismeretség lesz belőle :) Szép estét és BUÉK! :)

2015. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*gyerekes programokat, bocsi az elírásért, kicsit kész vagyok mára :D
2015. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!