Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy a 2 és fél...

Mitől lehet, hogy a 2 és fél éves lányom minden este 3-4 felkel éjszaka?

Figyelt kérdés

Külön szobában alszik,nem sír mikor felkel csak kimászik az ágyból és átjön. Én egyből vissza is viszem ezzel sincs gond,vissza fekszik iszik pár kortyot és alszik tovább.

Mitől lehet ,hogy felkel vagy mit tegyek,hogy ne jöjjön át hanem vissza aludjon?

Most már nagyon fárasztó főleg,hogy jön a kis tesó!


2015. jan. 2. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Tettél már mellé innivalót?

Inni kel föl nem?

2015. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze mindig van mellette folyadék és csak ivással alszik is vissza. Olyan nincs,hogy megsimogatom és alszik tovább. De ha felkel mindig átjön és ez már nagyon fárasztó. Ma este 8 alkalommal kelt fel.
2015. jan. 2. 09:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én két és fél éves kisfiam is máig felkel. Neki a cumi esik ki a szájából, de szerencsére ahogy megvan, visszaalszik. Lassan leszoktatom a cumiról, mert munka mellett elég fárasztó 2-3x felkelni egy éjszaka.

Én az innivalóról is leszoktatnám, mert mind a kettő ebből a szempontból egy rossz szokás, szerintem.

2015. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves lesz ebben a hónapban, a mai napig felkel éjszaka. Hiába van bekészítve az innivalója, és tudja is hogy hol van, felkelt vagy engem vagy az apját.
2015. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és ahogy előttem is írták, tuti h egy rossz szokás. Kizártnak tartom h ennyire szomjasak legyenek... már jó lenne túl lenni rajta :(
2015. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!