Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3honapos anyatejes babanak...

3honapos anyatejes babanak lehet adni bebietelt? Milyet?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
4 hónapos kornál előbb nem, de az anyatejes babáknál ki szokták várni a 6 hónapot. Először almát, sárgarépát, sütőtököt, őszibarackot szoktak kóstoltatni.
2015. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Még nagyon korai, és semmi értelme. Ahogy bemenne, úgy kijönne, emésztetlenül az étel. A fiam tápszeres volt, nála 4,5 hónaposan kezdtük, de először nála is minden változatlan formában visszaköszönt a pelenkában. Legjobb esetben nem történik semmi, rosszabb esetben, kegyetlen hasfájást okozol a babádnak, még rosszabb esetben, allergiás reakciót, bélbajokat. Ráértek még. Ha kevés a tejed, akkor adj tápszert.
2015. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De ha megnézed a bébiételes üvegeket, rajtuk van,h hány hónapos kortól ajánlottak. Legkorábban 4 hónapos kortól, de ahogy írták az is inkább a tápszeres babákra érvényes.
2015. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon korai. ha potolni kell, tapszert kell neki adnod. de en ennyi idos koraban inkabb a tejszaporitasra torekedtem.
2015. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
tejem van eleg.,a kakilassal vannak gondok,azert gondoltam arra,hogy adok neki bebietelt,hatha lenne kaki.,akkor meg varok vele
2015. jan. 2. 11:54
 6/9 anonim ***** válasza:

mi a gond a kakilással?

Ha csak annyi, hogy pár nap kimarad az nem gond egy anyatejes babánál. Az én babámnak 9 naponta volt amíg csak anyatejet kapott.

2015. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad még adni neki. Valóban nagyon picike. Még egy hónapot várj és próbáld ki a 4 hónaposaknak való babételek egyikét.
2015. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

lassan egy hete nincs kaka.

sokat faj a pocija.

probaltam mar lazmerozni,stb.,de semmi.

2015. jan. 2. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem 9 nap a rekord. a vedono.azt mondta 10 napig is normalis ha nincs kaki (de van aki 2 hetet mond) tornaztassam, "ultessem" olbe, itassak vele egy kis vizet es ha nem jon ki a 10. napig akkor menjek el a patikaba glicerines kupert es abbol kapjon egy felet. de erre nem volt szukseg a 9. napon kijott belole.

emiatt semmiképp se adj neki bébiételt, inkább forditva fog elsulni, lehet h még jobban meg is fogja neki..

2015. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!