Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy kezelitek a hisztit?

Gabi86 kérdése:

Ti hogy kezelitek a hisztit?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyereked? Ez a legfontosabb, ennek fényében lehet csak tanácsot adni.
2015. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 2 éves fiam szokott hisztizni, de akkor hagyom és nem figyelek rá. 2-3 perc és abba is hagyja a műsorozást.
2015. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
19hós
2015. jan. 3. 01:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is 19 hós a kislányom.


Attól függ, milyen a hiszti. Általában a fontos dolgokat megérti (nem mehet el a parkolóban, vigyázni kell a forró dolgokkal, késsel stb).


Volt egy olyan esetünk, hogy a lépcsőn dobálta le a dolgokat. Mindent elvettem tőle, de akkor konkrétan a szőnyeget szedte fel és azt dobta le, szóval az egész emeletet mégsem üríthettem ki. Mindent megpróbáltam, amit a könyvek ajánlottak. Elmagyaráztam neki 100x, otthagytam, nem figyeltem rá, felszedettem vele, tényleg mindent. Hatalmas balhék lettek belőle, semmi sem segített. Aztán végülis ráhagytam, nem tudtam jobbat kitalálni. (úgysem fogja még 10 évesen is ledobálni a dolgokat, legalábbis remélem). Úgyhogy most az lett belőle, hogy ledob pár dolgot és otthagyja, mert már "nem érdekes" a játék.

Szóval tudom nem a legjobb tanács, de bizonyos helyzetekben egyszerűen meg kell neki engedni, mert mást nem nagyon tudsz tenni.


Illetve vannak néha olyan hisztik, amit meg kell csinálni (mikor nem akar felöltözni, beülni a kocsiba, otthagyni a játszóteret), hát itt vagy sikerül neki elmagyarázni vagy pedig figyelemeltereléssel csináljuk.


Mivel kapcsolatban hisztizik a gyereked?

2015. jan. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!