Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom elhagyta az aranyfül...

Kislányom elhagyta az aranyfülbevalóját?

Figyelt kérdés
kislányom 4napja elhagyta a fülbevalóját sajna most nem tudunk neki ujat venni aranyat csak majd a 2éves szülinapjára.. mennyi idő mire beforr a fül juk? vagy inább vegyek neki addig ezüstöt a fülébe ? vagy inkább gyógyfülbevalót? hogy ne forjon be a füle??
2015. jan. 2. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gyógyfülbevalót vennék!
2015. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy ha veszel ezüstöt az bírni fogja a Füle.Nálunk a nagyobbik lányom kapott a keresztszüleitől Ezüst fülbe valót és ki vettük az aranyat és bele tettük és nem birta a Füle.Én azt mondom inkább gyógyfülbevalót vegyetek neki.
2015. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

ma 15:20

Miért írod nagybetűvel azt, hogy füle??????

2015. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
énis ugy gondolom mert ugyebár nem mindenki birja az ezüstöt .. milyen árban mozognak a gyógyfülbevalók? mennyi idő mire vissza for a füljuk?
2015. jan. 2. 15:24
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó nem tudom lehet rossz a billentyűm...
2015. jan. 2. 15:24
 6/13 anonim ***** válasza:
A keresztlányomnak orvosi fémből van a fülbevalója. Nem drága tuti, bírja a füle és szép kis köves.
2015. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
okéé.. akkor maradunk a gyógy fülbevalónál :)
2015. jan. 2. 15:37
 8/13 anonim ***** válasza:
Énis az orvosi fémet venném. A lányom az oviba hagyta el kb 2 hét után ezért úgy gondoltam majd ha nagy lesz kap aranyat, addig van neki szép köves :)
2015. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Belővéssel 1900ft.nélkül 1500ft.

2015. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nem biztos hogy beforr a lyuk. Kiskoromban nekem is volt olyan hogy elhagytam, de más meg nem volt jó, mert begyulladt tőle a fülem ezért vártam több mint egy évet, és nem forrt be :)

ezt nemrég tudtam meg :)

2015. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!